מפרקים את החבילה? כדאי שתכירו: גישור

ריב

הדרך המהירה והטובה ביותר לפרק את החבילה בהליך של גירושין הוא פנייה לעורך דין מגשר. מדוע? להלן כל הפרטים.

גישור – הדרך הטובה ביותר לפרק את החבילה

פירוק חבילה זוגית מהווה את אחד הרגעים הקשים ביותר אם לא הקשה מכולם בעבור בני זוג, כאשר בלא מעט מן המקרים מדובר בתהליך יקר וסבוך אשר מתנהל במשך שנים רבות,כחלק מסכסוכים בין בני הזוג. יחד עם זאת, אחת הגישות המובילות כיום בתהליך של גירושין הוא התערבות של עורך דין מגשר מומחה אשר מציע גישור גירושין מקצועי – כלומר, תהליך גישור מהיר ויעיל הנועד לפרק את החבילה בהקדם האפשרי, תוך שמירה על יחסים תקינים בין בני הזוג כמו גם סיום התהליך על הצד הטוב ביותר, כל זאת באמצעות גישת גישור מתקדמת אשר נהוגה בכל רחבי העולם, וכיום גם בישראל. למעשה, ברוב בתי הדין הרבניים מחייבים השופטים את בני הזוג ללכת להליך גישור,וזאת על מנת לגשר על הפערים אשר צצו כמו גם לסיים את התהליך בהקדם האפשרי ויציאה לדרך חדשה בטוחה וטובה יותר – בעבור שני הצדדים.

זוג מחוברים עם אזיק

כיצד מתנהל הליך גישור?

ע"פ עורכת הדין ומגשרת דגנית אלישיב, מדובר בהליך מקובל מאוד בדיני משפחה וגירושין, כאשר התהליך עצמו הינו לרוב תהליך ממוקד וקצר מועד אשר נועד להעלות את כל המחלוקות בין בני הזוג תוך שמירה על האינטרסים המשותפים כמו גם האינוודיאולים. על כן, מסבירה עו"ד אלישיב כי הצעד הראשון בתהליך הגישור הוא הבנת המציאות הנוכחית של בני הזוג, שימת דגש על הצרכים של כל אחד מהם כמו גם ההתנהלות השוטפת בכל הקשור להסדרי הראייה עם הילדים בכדי להוביל להסדר שוויני עד כמה שאפשר. בשלב השני מסבירה עו"ד אלישיב כי ניתן דגש על חלוקת המשאבים הכספיים בכל הקשור לכספי מזונות בעבור הילדים המשותפים, ואילו בשלב השלישי מתבצע תהליך של חלוקת רכוש, חלוקה מורכבת ביותר אשר דורשת מיומנות רבה של עורך הדין המגשר, בעיקר כאשר ברשות בני הזוג ישנם מספר נכסים משותפים לצרכי מגורים כמו גם עסקים. מדובר כאן בקצה הקרחון של הליך הגישור, וזאת משום שמדובר בהליך פרטני אשר מתבצע בהתאמה אישית לצרכים של בני הזוג כמו גם למצבכם הכללי המשותף, אולם עם זאת ניתן לומר כי במידה ושני הצדדים מגיעים בראש פתוח לתהליך עצמו ניתן ואף רצוי לסיים אותו בהקדם, לעיתים תוך חודשיים ספורים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות תהליך גישור? פנו עוד היום לעו"ד דגנית אלישיב

עו"ד דגנית אלישיב הינה מגשרת בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, ומאפשרת לכל זוג לקבל מעטפת משפטית מקצועית אשר נועדה להוביל את תהליך הגישור במיומנות ומקצועיות. לקבלת פרטים נוספים אודות הליך גישור, היכנסו לאתר בכתובת https://www.gishur1.co.il.

נהיגה בשכרות בכבישי ישראל זה מסוכן

נהיגה אחרי אלכוהול

נהיגה בשכרות מהווה את אחת הסיבות המרכזיות לתאונות דרכים קטלניות, בהן אנשים רבים לצערנו מאבדים את חייהם. עו"ד ערן בן עמי עם סקירה מקיפה על הנושא

נהיגה בשכרות – מכת מדינה

מזה עשור מדינת ישראל מובילה בקרב מדינות המערב באחוז של תאונות קטלניות אשר התרחשו כתוצאה משתיית אלכוהול. למעשה, מספר ההרוגים אשר קיפחו את חייהם בתאונת דרכים עולה על מספר חללי מלחמות ישראל, כאשר מדי שנה לצערנו אנו רואים כי יותר ויותר בני אדם נתפסים בזמן נהיגה בשכרות, ועלולים לסכן את הנהגים האחרים כמו גם הולכי רגל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי המודעות הרבה של הציבור כמו גם אמצעי האכיפה וההסברה מתחילים לתת את אותיותיהם, וזאת לאור העובדה כי גורמים במשטרה מציגים נתונים מעודדים אשר מראים כי מספר הנהגים אשר "נתפסו" שיכורים ירד.

מפתח וכוס וויסקי

אכיפה מוגברת של משטרת ישראל

משטרת ישראל כמו גם בתי המשפט נוטים כיום להחמיר עם נהגים אשר נתפסו שיכורים, וזאת על מנת להרתיע את הציבור מפני ביצוע המעשה. יחד עם זאת, נושא בדיקת הינשוף אשר מתבצעת בעת חשד כי הנהג שיכור נחשבת כבדיקה שנויה במחלוקת, וזאת לאור העובדה כי בדיקות מעבדה באוניברסיטה העברית כמו גם מעבדת מיג"ל נמצא כי הינשוף עלול לזייף את התוצאה. על אף הממצאים הללו, בתי המשפט עדיין נוטים לבסס הרשעה על בסיס בדיקת הינשוף, אך עם זאת אנו עדים לכך שכיום ניתן לזכות נאשמים על בסיס נתונים שגויים של הינשוף – בתנאי כי אכן מוכח כי הבדיקה הייתה מוטעית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי נהג אשר מסרב לבצע בדיקת ינשוף בזמן שהוא נעצר ע"י המשטרה הוא בגדר שיכור, ומדובר בראייה משמעותית ביותר אשר עלולה לשמש כראייה משמעותית כנגד נאשמים. על כן, במידה ונתפסתם ע"י המשטרה ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה, וזאת על מנת לבדוק כיצד לבצע את ההליך המשפטי בצורה הטובה והאיכותית ביותר, עד לכדי זיכוי.

נתפסת שיכור בכבישי ישראל? עו"ד ערן בן עמי כאן בשבילך

כאמור, נהיגה בשכרות בכבישי ישראל מהווה את אחד הבעיות המשמעותיות והקשות ביותר בעידן הנוכחי, וזאת לאור ריבוי הנפגעים כמו גם ההורגים. על כן, זכרו כי בטרם אתם עולים על ההגה אסור בתכלית האיסור לשתות, ובמידה ונתפסתם ע"י המשטרה אתם עלולים לעמוד לדין פלילי, אשר בגינו גם עונש מאסר, בייחוד כאשר מדובר בתאונות קטלניות. על כן, היוועצות עם עו"ד ערן בן עמי היא בעלת חשיבות עליונה, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר אשר מבוסס על שנים של ניסיון בתחום כמו גם בחינת התיק המשפטי שלכם, וההיתכנות לזיכוי. למידע נוסף, היכנסו לאתר http://www.tabura.co.il.

מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי?

כולנו חיים את חיינו מתוך כוונה להיות אזרחים שומרי חוק, אך מצד שני, כולנו גם עלולים למצוא את עצמנו עוברים אי אילו עבירות. יתרה מכך, אנחנו גם יכולים להיות האנשים הכי טובים שיש אך אחרים יכולים לתקוף אותנו, בין אם זה ברמת אלימות פיזית, מילולית או בתקיפה מינית. מה עושים בכל המצבים האלה? והאם לבית המשפט יש מה לומר בנידון? חשוב שתדעו: בין אם אתם מואשמים בתקיפה כלשהי ובין אם תקפו אתכם, עורך דין פלילי הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות ויפה שעה אחת קודם. הוא אומנם לא ישנה את מה שקרה, כי את הנעשה אין להשיב, אך הוא יוכל לעזור לכם להגן על עצמכם או לדאוג לכך שהתוקף שלכם ייתן את הדין על מעשיו.

שימו לב לאיזה עו"ד אתם פונים

בשלב הראשון התפקיד של עוה"ד הוא קודם כל לתת לכם ייעוץ מקצועי. לכן חשוב שתבדקו לאיזה עו"ד אתם פונים, כי הרי לא כל איש מקצוע יוכל לתת לכם ייעוץ מספיק רציני וטוב, יש הבדל בין עורך דין צבאי לעורך דין פלילי למשל. הדבר הבסיסי ביותר שצריך לשים לב אליו זו השאלה האם עוה"ד שלכם מנוסה? ובהמשך, כדאי יהיה גם לפגוש אותו ולראות איזה תחושות הוא מעורר בכם. האם הוא נראה לכם אדם שאפשר לסמוך עליו? האם הוא אמין? והאם יש לו הרבה לקוחות שיוכלו להמליץ עליו? אין טעם לבחור אדם חובבן שרק עכשיו מתחיל את הקריירה שלו בתחום הזה, כי אם יש משהו שאי אפשר להתפשר עליו זה על הניסיון של עוה"ד שלכם. ההתנהלות של עורך דין פלילי תשפיע רבות על איך שיסתיים התהליך שאליו אתם נכנסים היום ולכן חשוב שתבדקו בידי מי אתם מפקידים את הטיפול במקרה שלכם.

אגרוף

כמה עולים שירותיו של עורך דין כזה?

רוצים לפנות לעורך דין פלילי אך חוששים שזה יעלה לכם הון עתק? לא יודעים איך תוכלו לעמוד בעלויות? אם כך, כדאי שתבדקו גם את הסוגיה הזאת. אומנם לכל עורך דין, בין אם הוא מומחה בתחום הפלילים ובין אם הוא מומחה בכל תחום אחר, יש תעריפים שונים, אך הלקוח הוא זה שבוחר כמה לשלם. לכן כדאי יהיה אפילו להיפגש עם כמה עורכי דין ולבקש מהם הצעות מחיר במקביל עבור השירות שלו אתם זקוקים. כך תדעו מה המחיר הממוצע בשוק וכך יהיה לכם קצת יותר פשוט לבחור את עוה"ד הטוב ביותר עבורכם.

לאתר הרשמי של משרד עו"ד טייב ומיסקביץ'

גילוי מרצון – מדריך

אזרחים רבים אשר מחזיקים בכספים לא מדווחים אינם מודעים לעובדה כי הם חשופים לעמידה מול דין פלילי. לכן, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות גילוי מרצון. מהו ההליך ומדוע הוא חשוב כל כך? כל הפרטים במאמר הבא.

מהו הליך גילוי מרצון?

הליך גילוי מרצון הוא הליך חדש יחסית אשר מטרתו היא לאפשר לאדם לדווח לרשויות המס אודות כספים אותם קיבל ולא דיווח עבורכם כמו גם נכסים שיש ברשותו. ישנם מספר מסלולים מרכזיים בהם ניתן לבחור לצורך ההליך, אך המטרה הסופית של הגילוי מרצון היא לא לעמוד לדין פלילי בעוון הסתרת הכספים כמו גם להגיע להסכמות אל מול רשויות המיסים.

עד

אילו מסלולים קיימים?

לאור העובדה כי רשות המיסים מעוניינת שאזרחים ידווחו אודות כספים אותם קיבלו אך לא דיווחו עליהם, ישנם מספר מסלולים מרכזיים . המסלול הפופולרי ביותר הוא מסלול אנונימי כאשר למעשה ניתן לפנות לרשות המיסים באופן אנונימי וזאת לאחר שנלקח מיופה כוח אשר ינהל בשמכם את המשא ומתן. חשוב לזכור כי מאחר ורשות המיסים מעוניינת להגיע בסופו של דבר להסכמה, לקיחה של רו"ח אשר מתמחה בתחום הזה יכולה להניב חיסכון משמעותי במס אשר ישולם בעבור ההכנסות אשר לא דווחו. משרד אשר מתמחה בנושא הוא משרד אורדן ושות' אשר מתמחה ב 30 השנים האחרונות בטיפול וייעוץ שירותי ראיית חשבון שוטפים. מאז נכנס ההליך לפועל טיפל המשרד במאות מקרים, בהצלחה יתרה. בנוסף להליך האנונימי ניתן לבחור גם במסלול המקוצר אשר מאפשר להגיש הצהרת הון במידה והוא אינו עולה על 2,000,000 ₪ וההכנסה החייבת במס אינה עולה על חצי מיליון שקל, בכל שנת הדיווח. במסלול הזה ניתן לדווח אודות ההכנסות והרווחים ולקבל חסינות מהליך פלילי בהליך מהיר וללא צורך בניהול של משא ומתן אל מול רשויות המס.

כיצד מתבצע התהליך?

במידה ואתם עומדים בפני הליך של גילוי מרצון חשוב להיעזר בשירות של רו"ח אשר מתמחה בנושא, זאת משום שיש לבצע שורה של פעולות הכוללות בין היתר מסמכים אשר משקפים את היקף ההכנסות הלא מדווחות, כמו גם להראות את המסלול של הכספים – כלומר, האם מדובר בעבודה, ירושה, חסכון או כל רווח אחר שיש לשלם עליו מס אך הוא לא דווח. לאור העובדה כי איסוף החומרים הללו היא עבודה מורכבת ביותר, בייחוד בעבור אנשים אשר הסתירו במשך שנים את ההון שלהם מרשות המיסים לקיחה של רו"ח תקל על ההליך וזאת לאור העובדה כי הוא זה שיבצע את איסוף הנתונים כמו גם ינהל את המשא ומתן אל מול רשויות המס. לכן, אם אתם עומדים להתחיל בתהליך – צרו קשר עוד היום עם משרד אורדן ושות' במספר 073-3744454 או השאירו פרטים באתר לקבלת ייעוץ ראשוני. לכתבה המלאה באתר אורדן.

 

 

פנו עוד היום אל עורך דין מחיקת חובות לקבלת ייעוץ מקצועי

אחרי לא מעט מכתבים שאתם מקבלים מהבנק בחודשים האחרונים הבנתם שאין מה לעשות ואתם חייבים להתחיל להגיב? החובות שלכם רק הולכים וגדלים? התעלמתם מלא מעט שיחות טלפון בזמן האחרון אבל עמוק בפנים אתם יודעים שאין ברירה וכי עליכם להתחיל לשלם את הסכומים הרבים שאתם חייבים לכולם? אם כך, ברור שאפשר להבין את הלחץ שבו אתם נמצאים ואת הדילמות השונות. איזה הסדר חובות יוכל להתאים לכם יותר? והאם יש דרך שבה ניתן יהיה למחוק לכם לפחות חלק מהחובות? כדאי שתדעו שהיום מחיקת חובות זה עניין שבשגרה במדינת ישראל ואם גם אתם עומדים בתנאים הנדרשים – תוכלו ליהנות מהסדרים נוחים ביותר. מה שכן, כדי לא לבזבז זמן יקר וכדי לעשות את הדברים בצורה הכי יעילה שאפשר, אנחנו מציעים לכם לפנות עוד היום אל עורך דין מחיקת חובות שיוכל לתת לכם שירות ולעזור לכם לכל אורך הדרך.

 

המוניטין של עוה"ד

 

יש לא מעט דברים שמומלץ לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים בידי איזה עורך דין מחיקת חובות תרצו להפקיד את הטיפול במקרה שלכם ואחד מהם זו שאלת המוניטין. האם מדובר על עורך דין שכולם מכירים? האם, כאשר אתם עושים חיפוש בגוגל עם השם שלו, אתם מגלים שהוא אדם עם השפעה רבה בתחום? או שאולי מדובר על עורך דין שנמצא היום רק בשלבים הראשונים של בניית הקריירה שלו? אומנם זה נכון שהרבה פעמים אם תפנו אל עורך דין שאיש לא מכיר המחירים שהוא יגבה מכם יהיו נמוכים יותר, אך האם הוא ייתן לכם שירות מקצועי ואמין? לא תמיד זה המצב. לכן חשוב לברר את הדברים לעומק ולבחור רק עורך דין שבאמת תוכלו לסמוך עליו ושבאמת תרגישו שאיתו יש לכם עם מי לעבוד. הרבה פעמים הייעוץ של עוה"ד יוכל לחסוך לכם התעסקות רבה וגם לקצר עבורכם את התהליכים, אז למה שלא תנסו זאת?

ספר

 

שכר טרחה סביר

 

כמובן שאם יש משהו שמאפיין אדם שחייב כספים לגורמים שונים, זה שהמצב הכלכלי שלו מלחיץ. לכן ברור מדוע אדם כזה לא ירצה לבחור את עוה"ד שגובה את שכר הטרחה הגבוה ביותר שיש. אם חשבתם לרגע שאתם צריכים להסכים לשלם כל סכום שכל עורך דין גובה מכם, אנחנו כאן כדי לספר לכם שהיום ניתן לעשות גם השוואת מחירים בין כמה עורכי דין. זה אומר אומנם שיהיה עליכם להשקיע קצת זמן ולהיפגש עם כמה עורכי דין שונים, אך בסופו של דבר אתם תראו שזה ישתלם לכם. כך תוכלו להיות בטוחים שזה לא יעלה לכם יותר מידי וכי אתם לא באמת בוחרים את עוה"ד שאצלו התעריפים הרבה יותר גבוהים ביחס לאופציות אחרות שיש היום בשוק.

 

רוצים להתייעץ עם עורך דין? דברו עם עו"ד מיסקביץ'.

 

עורך דין צבאי ושירותיו המקצועיים

אם גם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, בחרתם לקחת חלק במערכת הצבאית ולפתח במסגרת הזאת את הקריירה שלכם, אתם בוודאי יודעים שלצבא יש גם את מערכת המשפט שלו. כלומר, כל עבירה שנעשית במסגרת השירות הצבאי נשפטת גם במסגרת הזאת, מה שאומר שאם אתם מעורבים בפרשייה כזו או אחרת ואתם צריכים עורך דין, יהיה עליכם לפנות לעורך דין צבאי. עורך דין צבאי הוא אדם שלא רק למד משפטים, אלא עשה התמחות בתחום הצבאי, וזה אומר שהוא מכיר את מערכת המשפט הצבאית לעומק. לכן, אם לרגע חשבתם שתוכלו לפנות לכל עורך דין באשר הוא ולבקש ממנו שירות, דעו שאתם טועים. מה שכן, זה לא משנה על איזה סוג של עבירה מדובר וזה אפילו לא חשוב אם אתם אשמים או לא, כי מה שבטוח זה שעליכם לפנות לעורך הדין הטוב ביותר שיש. יתרה מכך, לא כדאי לדחות את הדברים ומומלץ ביותר לחפש את עוה"ד שלכם כבר עכשיו, כי כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ושיש מי שיעשה הכול כדי למזער את העונש שלו אתם צפויים.

האם לעוה"ד הצבאי יש ניסיון כמו למשל עו"ד מירי יעקב גביש?

יש כמובן הרבה עורכי דין במערכת הצבאית שיוכלו לתת לכם שירות, אך האמת היא, שלא לכולם יש ניסיון בתחום הספציפי שבו אולי אתם זקוקים לעזרה. לכן, בין אם אתם מעורבים בפרשייה כמו:

·       הפקרת נשק

·       עבירות נשק

·       עבירות מיניות

·       עריקות

או כל עבירה אחרת, חשוב לברר מול עוה"ד שלכם האם הוא מנוסה בתחום הספציפי שעליו מדובר. אין כל טעם לפנות לעורך דין צבאי שאומנם עוסק בתחום הזה מזה שנים אך מעולם לא נתקל בתיק כמו התיק שבו אתם מעורבים. בנוסף לכך, רגע לפני שאתם בוחרים את עורך הדין הראשון שאת השם שלו שמעתם, אנחנו מציעים לכם לבדוק לגביו כמה דברים. לדוגמא, האם הלקוחות שלו באמת ממליצים עליו? האם, כאשר אתם עושים לגביו חיפוש בגוגל, אתם מוצאים רק חוות דעת חיוביות? הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, כי זו בדיוק המטרה שלשמה אתם פונים לעורך דין כזה. לכן, אם ניתן לעשות מראש כמה שיותר בירורים ובהתאם לכך לבחור את מי שמתאים לכם, מדוע לוותר על כך?

ספרים

האם כל עורכי הדין הצבאיים גובים שכר טרחה מופקע?

אין ויכוח על כך שממש כפי שקורה במערכת המשפט האזרחית, גם במערכת המשפט הצבאית יש עורכי דין שגובים מחירים מופקעים. לכן ברור מדוע אפילו אם אתם אנשי קבע, תרצו לשלם כמה שפחות, כי מה פתאום שתוציאו את כל המשכורת שלכם על שירותיו של עורך הדין? אם הרגשתם לרגע לא נעים לפנות אל כמה עורכי דין ולהשוות בין המחירים שכל אחד מהם גובה, כדאי שתדעו שאתם יכולים להרגיש לגמרי בנוח. בסופו של דבר לכל עורך דין יש את האפשרות לגבות מכם איזה מחיר שהוא רוצה, אך רק אתם תחליטו כמה לשלם. כדאי לזכור שאומנם הרבה פעמים קיים הפיתוי לבחור את עוה"ד שהמחירים אצלנו הכי גבוהים, כי זה נראה כאילו הוא יותר מקצועי מאחרים, אך לא תמיד זה המצב. לכן שווה לכם גם לדבר עם עורכי דין ששכר הטרחה אצלם סביר יותר, כי הדבר האחרון שתרצו זה להכניס את עצמכם לחובות כלכליים. אתם תראו שאם עורך הדין שלכם יהיה באמת איש מקצוע רציני ומנוסה, יש סיכוי סביר שהעונש שתקבלו יהיה הרבה יותר נמוך ממה שאתם חוששים.