שליחויות משפטיות: האם כדאי חברת משלוחים או שליח פרטי?

שליחויות משפטיות

התחום של המשלוחים הוא כזה אשר מכיל תחתיו הרבה מאוד נושאים. יש משלוחים שאותם מבצעים שליחים עבור מסעדות אל לקוחות רעבים, יש משלוחים שאותם מבצעים שליחים עבור פריטים שנרכשו מחנות וצריכים להיות אל הרוכשים מועברים ויש גם תחום של שליחות שנקרא "שליחות משפטית", וכאן יש לשים את הדגש המאוד חשוב לגבי הכדאיות של העברת המשלוח הזה על ידי חברת משלוחים מקצועית לעומת ההעברה של ידי שליח פרטי. מה כבר יכו להיות ההבדל בין מסיר של משלוח על ידי שליח פרטי לבין אותה הפעולה שאותה מבצעת חברה של משלוחים? הדבר מתחיל מן העובדה כי שליחות משפטית היא כזו שבה לא כדאי לבצע הנחות אלא לבחור בשירות הכי איכותי.

אלו מסמכים משפטיים שולחים בשליחות כזו

כאשר חושבים על כל אותן סצנות מן הסרטים שבהן רואים כי אדם מוזמן לבית המשפט על מנת להעיד או מקבל את המסמכים של הגירושין שמהן עד כה הוא ניסה להתחמק, הדבר הוא אינו כה שונה מכל מה שקורה במציאות שבה כולנו חיים, גם בארץ ישראל. העברה של מסמכים משפטיים על ידי שליחות משפטית היא כזו שאר דרכה מבצעים העברה של מסמכים מסוגים שונים, ולא רק כאלה אשר עוברים מעורך דין אל לקוח, אלא כאלה אשר מועברים ממקורות שונים אל מקומות אחרים כאשר המסמכים שנמצאים שם יכולים להיות שונים בתכלית. הנה כמה סוגים עיקריים.

  • שליחות עבור מסמכים משפטיים
  • שליח עבור פתיחת תיק משפטי
  • שליחות שמטרתה מסירה משפטית

חברת שליחויות משפטיות

שליחות שמצריכה התמחות

משלוח של חומרים משפטיים היא פעולה שלפעמים אינה מסתיימת בהגעה אל מקור מסוים בזמן נקוב וזה הכל. הרבה מאוד פעמים המשלוח עצמו מצריך נקיטה בפעולה על ידי השליח, דבר אשר מחייב אותו להכיר את הגורמים שאליהם הוא נשלח, ושם, להגיע אל המקום הנכון ושם לבצע את הפעולות הנדרשות באופן נכון וללא כל טעות שיכולה להיות הרת גורל. שליחות משפטית מצריכה בקיאות ומיומנות, וכאן ההזמנה של השירות על ידי חברת משלוחים שמתורגלת היטב בפעולה הזו תביא אך ורק אל התוצאה הרצויה בכל משלוח שנעשה על ידה. אין כל סיבה ששליח פרטי יכיר את כל אלה, וגם אם יקבל הדרכה מהירה יש יותר מידי מקום לטעות שנובעת מחובר היכרות טבעית למדי.

מי זקוק לשליחות משפטית

כאשר חושבים על שליחות משפטית המקומות היחידים שאולי צריכים משלוח כה ועולים לראש הם בתי משפט ועורכי דין, אולם, הביצוע של משלוח של חומרים שהם משפטיים היא דבר אשר נדרש על ידי יותר מגורם אחד, ולמעשה, ישנה דרישה עבור שליחות מן הסוג הזה עבור לא פחות מאשר שישה גורמים שעבורם ההגעה של החומר המשפטי הזה היא קריטית, ועבורה יש טיפול מיוחד על ידי חברת המשלוחים שחייבת להיות בסטנדרט גבוה מכל משלוח אחר לשם כך.

מי מבצע את המשלוחים הללו? הנה כמה גורמים בולטים שאפילו מידי יום מבצעים משלוחים מן הסוג הזה על ידי חברה עם שליחים מיומנים.

  • בתי משפט
  • משרדי עורכי דין
  • משרדי רואה חשבון
  • רשות עירונית
  • משרדי ממשלה
  • משרדי הוצאה לפועל

משלוח של חומר בעל חשיבות

חומרים בעלי ערך משפטי הם כאלה שנחשבים לחשובים מאוד. לא מדובר במשהו שאותו ניתן להחליף בדבר אחר במידה וזה נפגם, וההגעה אל היעד היא כזו אשר מחייבת וידוא הזהות של המקבל. אין כל מקום לעיגול של פינות ואין כל אפשרות של דחייה או איחור. ההגעה של החומר הזה בזמן ואל היעד היא כזו אשר לה יש השפעות ניכרות ומשפטיות, ולכן בזמן שבו שוקלים בחירה של חברת משלוחים על פני מסירה פרטית, חייבים להביא את כל הגורמים הללו תחת החשבון ולבצע את המשלוח באופן הכי אחראי וודאי.

שירות מהימן שמגיע לכתובת הנכונה

ישנה חשיבות ממעלה ראשונה אל ההגעה של השליח אל הנמען של השליחות המשפטית. ישנם שליחים שאולי יתפתו לבצע חתימה בשם הנמען ולהשאיר את המסירה בידיים אחרות, אבל בחרה של שליחות ששם הרמה היא גבוהה והמקצועיות היא בלתי מתפשרת תהיה גם ההבנה כי אין אפשרות מלבד להעביר את המשלוח הזה של הידיים הנכונות ולבצע את כל החתימות כנדרש ולא פחות מכך בשום פנים ואופן.

חייבים לספק את השליחות בזמן

לפעמים, המועד שבו מקבלים את השליחות הוא אפקט שיש לו השלכות ניכרות על המקבל של השליחות ועל הלקוח אשר ביצע אותה.

לכן, זה מאוד חשוב לוודא כי חברת משלוחים שמבצעת שליחות משפטית היא כזו שאר יש לה את צי הרכבים המאפשר שליחות ומסירה בזמן, על פני כאלה שלהם אין כל ניסיון בטיפול בשליחות מן הסוג הזה על כל הדברים שיכולים להתרחש כמו עיכובים לא צפויים והדרך לטפל בהם כדי לספק את השליחות שניתן לעקוב על מיקומה בכל שלב ושלב.

לסיכום

משלוח של חומרים משפטיים הוא משלוח שלו יש חשיבות גדולה יותר ממשלוח של פריטים אחרים. לא לחינם נותר התחום הזה של שליחות משפטית אשר מצריך נקיטה בצעדים מסוימים ולא כולל רק איסוף של החומר וההעברה שלו למסירה ביעד נבחר.

העברת החומר למסירה על ידי שליח פרטי הופכת את הדבר לבעייתי, שכן שליח פרטי לא מכיר את כל אלה ולא תמיד מחפש אחר מסירה איכותית כאשר הוא צריך למהר אל היעד הבא ולא מייחס כל חשיבות לכל אותם הפרטים. העברה של משלוח ליד פרטית היא לא כדאית, והיא מעמידה את הנמצא במשלוח בסכנה אמיתית, ולכן מסירה של חומר משפטי היא כזו אשר עדיף לה להיות בידיים מקצועיות ולא בידיים של שליח פרטי.

מחיקת רישום פלילי: באילו מקרים זה אפשרי?

רישום פלילי

אזרחים רבים במדינת ישראל הם בעלי רישום פלילי, אולם לא רבים יודעים כי למעשה ניתן לבצע מחיקה של רישום פלילי במקרים מסוימים. מהם המקרים הרלוונטיים? להלן הפרטים.

רישום פלילי – בעל השלכות משמעותיות על עתידו של האזרח

רישום פלילי מהווה מכשול עצום,כל זאת בשל העובדה כי מקומות עבודה רבים בתל אביב ובערים אחרות אינם מאפשרים לבעלי רישום פלילי להתקבל לעבודה, ורבים מדווחים על תחושה של "אות קין" כתוצאה מהרישום והסטיגמה הציבורית אשר מסמנת את  אלו אשר יש להם רישום,גם אם מדובר ברישום ישן מאז היותם קטינים  – כמצורעים חברתית. משום כך, חשוב מאוד לדעת כי ישנם מקרים מסוימים בהם ניתן לבצע מחיקה של הרישום הפלילי, בהתאמה למחוקק הישראלי אשר מאפשר לתת הזדמנות שנייה בעבור אזרחים, מתוך כי כל אדם מבצע טעות בחייו אולם הוא לא חייב לשלם עליה גם בעתיד.יחד זאת,צריך לסייג ולומר כי מחיקה של רישום פלילי איננה אפשרית לכולם, ובמידה ואכן – היא מצריכה התקשרות עם עורך דין פלילי. מדוע? להלן ההסבר המלא.

איש עריכת דין

מצאו עורך דין פלילי מומלץ באתר B144

רישום פלילי – מתי ניתן למחוק?

ע"פ עורכי דין פלילים, ישנה חשיבות לאדם אשר ישלו עבר פלילי להתקשר עם עורך דין אשר מתמחה בתחום הפלילים,וזאת על מנת לבדוק האם ניתן לבצע מחיקה של רישום פלילי. למעשה, ע"פ המחוקק רישום פלילי ניתן לביצוע בהתאם לזמן הרישום הפלילי – האם מדובר בבגיר או קטין, ומהו העונש אשר נקבע במעמד הרישום. לכן, יש הבדל בין רישום פלילי אשר נעשה במסגרת של הרשעה פלילית ולרישום סגור. בהרשעה פלילית על האזרח להגיש בקשת חנינה לנשיא המדינה אשר יבחן את הבקשה ולאחר מכן יאשר או ידחה, ואילו במידה ומדובר בתיק סגור יש לפנות ליחידת התביעות של משטרת ישראל באמצעות עורך דין פלילי אשר יגיש את הבקשה בעקבות חוסר עניין ציבורי וחוסר אשמה, ובכך יימחק הרישום. בנוסף, חשוב לזכור כי במקרי התיישנות ניתן להגיש בקשה למחיקה של הרישום, כל זאת בהתאם לחובת ההתיישנות אשר חלה על סעיף ההרשעה, אולם בנקודה זו חשוב לציין כי ישנם מקרים חריגים אשר מאפשרים למחוק את הרישום הפלילי עוד לפני חלוף תקופת ההתיישנות.

התקשרות עם עורך דין פלילי לצורך מחיקה של רישום פלילי

לסיכום, אין ספק כי רישום פלילי מהווה אות קין בעבור אלו אשר ביצעו עברות פליליות בצעירותם או בבגרותם, אולם מדינת ישראל מאפשרת להתחיל מחדש ולמחוק את הרישום תחת קריטריונים מסוימים, כפי שפירטנו לעיל.לכן, אם יש לכם או לבן משפחה רישום פלילי זכרו כי התקשרות עם עורך דין מומחה לתחום יכולה לסייע לכם באופן ממשי בפתיחה של פרק חדש, כל זאת מבלי רישום אשר ימנע מכם להתקבל לעבודה,לטוס למדינות שונות בחו"ל, להשכיר דירה בעיר כמו תל אביב ללא חשש ולקיים אורח חיים נורמטיבי כאזרח שומר חוק.

מפרקים את החבילה? כדאי שתכירו: גישור

ריב

הדרך המהירה והטובה ביותר לפרק את החבילה בהליך של גירושין הוא פנייה לעורך דין מגשר. מדוע? להלן כל הפרטים.

גישור – הדרך הטובה ביותר לפרק את החבילה

פירוק חבילה זוגית מהווה את אחד הרגעים הקשים ביותר אם לא הקשה מכולם בעבור בני זוג, כאשר בלא מעט מן המקרים מדובר בתהליך יקר וסבוך אשר מתנהל במשך שנים רבות,כחלק מסכסוכים בין בני הזוג. יחד עם זאת, אחת הגישות המובילות כיום בתהליך של גירושין הוא התערבות של עורך דין מגשר מומחה אשר מציע גישור גירושין מקצועי – כלומר, תהליך גישור מהיר ויעיל הנועד לפרק את החבילה בהקדם האפשרי, תוך שמירה על יחסים תקינים בין בני הזוג כמו גם סיום התהליך על הצד הטוב ביותר, כל זאת באמצעות גישת גישור מתקדמת אשר נהוגה בכל רחבי העולם, וכיום גם בישראל. למעשה, ברוב בתי הדין הרבניים מחייבים השופטים את בני הזוג ללכת להליך גישור,וזאת על מנת לגשר על הפערים אשר צצו כמו גם לסיים את התהליך בהקדם האפשרי ויציאה לדרך חדשה בטוחה וטובה יותר – בעבור שני הצדדים.

זוג מחוברים עם אזיק

כיצד מתנהל הליך גישור?

ע"פ עורכת הדין ומגשרת דגנית אלישיב, מדובר בהליך מקובל מאוד בדיני משפחה וגירושין, כאשר התהליך עצמו הינו לרוב תהליך ממוקד וקצר מועד אשר נועד להעלות את כל המחלוקות בין בני הזוג תוך שמירה על האינטרסים המשותפים כמו גם האינוודיאולים. על כן, מסבירה עו"ד אלישיב כי הצעד הראשון בתהליך הגישור הוא הבנת המציאות הנוכחית של בני הזוג, שימת דגש על הצרכים של כל אחד מהם כמו גם ההתנהלות השוטפת בכל הקשור להסדרי הראייה עם הילדים בכדי להוביל להסדר שוויני עד כמה שאפשר. בשלב השני מסבירה עו"ד אלישיב כי ניתן דגש על חלוקת המשאבים הכספיים בכל הקשור לכספי מזונות בעבור הילדים המשותפים, ואילו בשלב השלישי מתבצע תהליך של חלוקת רכוש, חלוקה מורכבת ביותר אשר דורשת מיומנות רבה של עורך הדין המגשר, בעיקר כאשר ברשות בני הזוג ישנם מספר נכסים משותפים לצרכי מגורים כמו גם עסקים. מדובר כאן בקצה הקרחון של הליך הגישור, וזאת משום שמדובר בהליך פרטני אשר מתבצע בהתאמה אישית לצרכים של בני הזוג כמו גם למצבכם הכללי המשותף, אולם עם זאת ניתן לומר כי במידה ושני הצדדים מגיעים בראש פתוח לתהליך עצמו ניתן ואף רצוי לסיים אותו בהקדם, לעיתים תוך חודשיים ספורים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות תהליך גישור? פנו עוד היום לעו"ד דגנית אלישיב

עו"ד דגנית אלישיב הינה מגשרת בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, ומאפשרת לכל זוג לקבל מעטפת משפטית מקצועית אשר נועדה להוביל את תהליך הגישור במיומנות ומקצועיות. לקבלת פרטים נוספים אודות הליך גישור, היכנסו לאתר בכתובת https://www.gishur1.co.il.

נהיגה בשכרות בכבישי ישראל זה מסוכן

נהיגה אחרי אלכוהול

נהיגה בשכרות מהווה את אחת הסיבות המרכזיות לתאונות דרכים קטלניות, בהן אנשים רבים לצערנו מאבדים את חייהם. עו"ד ערן בן עמי עם סקירה מקיפה על הנושא

נהיגה בשכרות – מכת מדינה

מזה עשור מדינת ישראל מובילה בקרב מדינות המערב באחוז של תאונות קטלניות אשר התרחשו כתוצאה משתיית אלכוהול. למעשה, מספר ההרוגים אשר קיפחו את חייהם בתאונת דרכים עולה על מספר חללי מלחמות ישראל, כאשר מדי שנה לצערנו אנו רואים כי יותר ויותר בני אדם נתפסים בזמן נהיגה בשכרות, ועלולים לסכן את הנהגים האחרים כמו גם הולכי רגל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי המודעות הרבה של הציבור כמו גם אמצעי האכיפה וההסברה מתחילים לתת את אותיותיהם, וזאת לאור העובדה כי גורמים במשטרה מציגים נתונים מעודדים אשר מראים כי מספר הנהגים אשר "נתפסו" שיכורים ירד.

מפתח וכוס וויסקי

אכיפה מוגברת של משטרת ישראל

משטרת ישראל כמו גם בתי המשפט נוטים כיום להחמיר עם נהגים אשר נתפסו שיכורים, וזאת על מנת להרתיע את הציבור מפני ביצוע המעשה. יחד עם זאת, נושא בדיקת הינשוף אשר מתבצעת בעת חשד כי הנהג שיכור נחשבת כבדיקה שנויה במחלוקת, וזאת לאור העובדה כי בדיקות מעבדה באוניברסיטה העברית כמו גם מעבדת מיג"ל נמצא כי הינשוף עלול לזייף את התוצאה. על אף הממצאים הללו, בתי המשפט עדיין נוטים לבסס הרשעה על בסיס בדיקת הינשוף, אך עם זאת אנו עדים לכך שכיום ניתן לזכות נאשמים על בסיס נתונים שגויים של הינשוף – בתנאי כי אכן מוכח כי הבדיקה הייתה מוטעית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי נהג אשר מסרב לבצע בדיקת ינשוף בזמן שהוא נעצר ע"י המשטרה הוא בגדר שיכור, ומדובר בראייה משמעותית ביותר אשר עלולה לשמש כראייה משמעותית כנגד נאשמים. על כן, במידה ונתפסתם ע"י המשטרה ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה, וזאת על מנת לבדוק כיצד לבצע את ההליך המשפטי בצורה הטובה והאיכותית ביותר, עד לכדי זיכוי.

נתפסת שיכור בכבישי ישראל? עו"ד ערן בן עמי כאן בשבילך

כאמור, נהיגה בשכרות בכבישי ישראל מהווה את אחד הבעיות המשמעותיות והקשות ביותר בעידן הנוכחי, וזאת לאור ריבוי הנפגעים כמו גם ההורגים. על כן, זכרו כי בטרם אתם עולים על ההגה אסור בתכלית האיסור לשתות, ובמידה ונתפסתם ע"י המשטרה אתם עלולים לעמוד לדין פלילי, אשר בגינו גם עונש מאסר, בייחוד כאשר מדובר בתאונות קטלניות. על כן, היוועצות עם עו"ד ערן בן עמי היא בעלת חשיבות עליונה, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר אשר מבוסס על שנים של ניסיון בתחום כמו גם בחינת התיק המשפטי שלכם, וההיתכנות לזיכוי. למידע נוסף, היכנסו לאתר http://www.tabura.co.il.

מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי?

כולנו חיים את חיינו מתוך כוונה להיות אזרחים שומרי חוק, אך מצד שני, כולנו גם עלולים למצוא את עצמנו עוברים אי אילו עבירות. יתרה מכך, אנחנו גם יכולים להיות האנשים הכי טובים שיש אך אחרים יכולים לתקוף אותנו, בין אם זה ברמת אלימות פיזית, מילולית או בתקיפה מינית. מה עושים בכל המצבים האלה? והאם לבית המשפט יש מה לומר בנידון? חשוב שתדעו: בין אם אתם מואשמים בתקיפה כלשהי ובין אם תקפו אתכם, עורך דין פלילי הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות ויפה שעה אחת קודם. הוא אומנם לא ישנה את מה שקרה, כי את הנעשה אין להשיב, אך הוא יוכל לעזור לכם להגן על עצמכם או לדאוג לכך שהתוקף שלכם ייתן את הדין על מעשיו.

שימו לב לאיזה עו"ד אתם פונים

בשלב הראשון התפקיד של עוה"ד הוא קודם כל לתת לכם ייעוץ מקצועי. לכן חשוב שתבדקו לאיזה עו"ד אתם פונים, כי הרי לא כל איש מקצוע יוכל לתת לכם ייעוץ מספיק רציני וטוב, יש הבדל בין עורך דין צבאי לעורך דין פלילי למשל. הדבר הבסיסי ביותר שצריך לשים לב אליו זו השאלה האם עוה"ד שלכם מנוסה? ובהמשך, כדאי יהיה גם לפגוש אותו ולראות איזה תחושות הוא מעורר בכם. האם הוא נראה לכם אדם שאפשר לסמוך עליו? האם הוא אמין? והאם יש לו הרבה לקוחות שיוכלו להמליץ עליו? אין טעם לבחור אדם חובבן שרק עכשיו מתחיל את הקריירה שלו בתחום הזה, כי אם יש משהו שאי אפשר להתפשר עליו זה על הניסיון של עוה"ד שלכם. ההתנהלות של עורך דין פלילי תשפיע רבות על איך שיסתיים התהליך שאליו אתם נכנסים היום ולכן חשוב שתבדקו בידי מי אתם מפקידים את הטיפול במקרה שלכם.

אגרוף

כמה עולים שירותיו של עורך דין כזה?

רוצים לפנות לעורך דין פלילי אך חוששים שזה יעלה לכם הון עתק? לא יודעים איך תוכלו לעמוד בעלויות? אם כך, כדאי שתבדקו גם את הסוגיה הזאת. אומנם לכל עורך דין, בין אם הוא מומחה בתחום הפלילים ובין אם הוא מומחה בכל תחום אחר, יש תעריפים שונים, אך הלקוח הוא זה שבוחר כמה לשלם. לכן כדאי יהיה אפילו להיפגש עם כמה עורכי דין ולבקש מהם הצעות מחיר במקביל עבור השירות שלו אתם זקוקים. כך תדעו מה המחיר הממוצע בשוק וכך יהיה לכם קצת יותר פשוט לבחור את עוה"ד הטוב ביותר עבורכם.

לאתר הרשמי של משרד עו"ד טייב ומיסקביץ'

גילוי מרצון – מדריך

אזרחים רבים אשר מחזיקים בכספים לא מדווחים אינם מודעים לעובדה כי הם חשופים לעמידה מול דין פלילי. לכן, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות גילוי מרצון. מהו ההליך ומדוע הוא חשוב כל כך? כל הפרטים במאמר הבא.

מהו הליך גילוי מרצון?

הליך גילוי מרצון הוא הליך חדש יחסית אשר מטרתו היא לאפשר לאדם לדווח לרשויות המס אודות כספים אותם קיבל ולא דיווח עבורכם כמו גם נכסים שיש ברשותו. ישנם מספר מסלולים מרכזיים בהם ניתן לבחור לצורך ההליך, אך המטרה הסופית של הגילוי מרצון היא לא לעמוד לדין פלילי בעוון הסתרת הכספים כמו גם להגיע להסכמות אל מול רשויות המיסים.

עד

אילו מסלולים קיימים?

לאור העובדה כי רשות המיסים מעוניינת שאזרחים ידווחו אודות כספים אותם קיבלו אך לא דיווחו עליהם, ישנם מספר מסלולים מרכזיים . המסלול הפופולרי ביותר הוא מסלול אנונימי כאשר למעשה ניתן לפנות לרשות המיסים באופן אנונימי וזאת לאחר שנלקח מיופה כוח אשר ינהל בשמכם את המשא ומתן. חשוב לזכור כי מאחר ורשות המיסים מעוניינת להגיע בסופו של דבר להסכמה, לקיחה של רו"ח אשר מתמחה בתחום הזה יכולה להניב חיסכון משמעותי במס אשר ישולם בעבור ההכנסות אשר לא דווחו. משרד אשר מתמחה בנושא הוא משרד אורדן ושות' אשר מתמחה ב 30 השנים האחרונות בטיפול וייעוץ שירותי ראיית חשבון שוטפים. מאז נכנס ההליך לפועל טיפל המשרד במאות מקרים, בהצלחה יתרה. בנוסף להליך האנונימי ניתן לבחור גם במסלול המקוצר אשר מאפשר להגיש הצהרת הון במידה והוא אינו עולה על 2,000,000 ₪ וההכנסה החייבת במס אינה עולה על חצי מיליון שקל, בכל שנת הדיווח. במסלול הזה ניתן לדווח אודות ההכנסות והרווחים ולקבל חסינות מהליך פלילי בהליך מהיר וללא צורך בניהול של משא ומתן אל מול רשויות המס.

כיצד מתבצע התהליך?

במידה ואתם עומדים בפני הליך של גילוי מרצון חשוב להיעזר בשירות של רו"ח אשר מתמחה בנושא, זאת משום שיש לבצע שורה של פעולות הכוללות בין היתר מסמכים אשר משקפים את היקף ההכנסות הלא מדווחות, כמו גם להראות את המסלול של הכספים – כלומר, האם מדובר בעבודה, ירושה, חסכון או כל רווח אחר שיש לשלם עליו מס אך הוא לא דווח. לאור העובדה כי איסוף החומרים הללו היא עבודה מורכבת ביותר, בייחוד בעבור אנשים אשר הסתירו במשך שנים את ההון שלהם מרשות המיסים לקיחה של רו"ח תקל על ההליך וזאת לאור העובדה כי הוא זה שיבצע את איסוף הנתונים כמו גם ינהל את המשא ומתן אל מול רשויות המס. לכן, אם אתם עומדים להתחיל בתהליך – צרו קשר עוד היום עם משרד אורדן ושות' במספר 073-3744454 או השאירו פרטים באתר לקבלת ייעוץ ראשוני. לכתבה המלאה באתר אורדן.

 

 

פנו עוד היום אל עורך דין מחיקת חובות לקבלת ייעוץ מקצועי

אחרי לא מעט מכתבים שאתם מקבלים מהבנק בחודשים האחרונים הבנתם שאין מה לעשות ואתם חייבים להתחיל להגיב? החובות שלכם רק הולכים וגדלים? התעלמתם מלא מעט שיחות טלפון בזמן האחרון אבל עמוק בפנים אתם יודעים שאין ברירה וכי עליכם להתחיל לשלם את הסכומים הרבים שאתם חייבים לכולם? אם כך, ברור שאפשר להבין את הלחץ שבו אתם נמצאים ואת הדילמות השונות. איזה הסדר חובות יוכל להתאים לכם יותר? והאם יש דרך שבה ניתן יהיה למחוק לכם לפחות חלק מהחובות? כדאי שתדעו שהיום מחיקת חובות זה עניין שבשגרה במדינת ישראל ואם גם אתם עומדים בתנאים הנדרשים – תוכלו ליהנות מהסדרים נוחים ביותר. מה שכן, כדי לא לבזבז זמן יקר וכדי לעשות את הדברים בצורה הכי יעילה שאפשר, אנחנו מציעים לכם לפנות עוד היום אל עורך דין מחיקת חובות שיוכל לתת לכם שירות ולעזור לכם לכל אורך הדרך.

 

המוניטין של עוה"ד

 

יש לא מעט דברים שמומלץ לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים בידי איזה עורך דין מחיקת חובות תרצו להפקיד את הטיפול במקרה שלכם ואחד מהם זו שאלת המוניטין. האם מדובר על עורך דין שכולם מכירים? האם, כאשר אתם עושים חיפוש בגוגל עם השם שלו, אתם מגלים שהוא אדם עם השפעה רבה בתחום? או שאולי מדובר על עורך דין שנמצא היום רק בשלבים הראשונים של בניית הקריירה שלו? אומנם זה נכון שהרבה פעמים אם תפנו אל עורך דין שאיש לא מכיר המחירים שהוא יגבה מכם יהיו נמוכים יותר, אך האם הוא ייתן לכם שירות מקצועי ואמין? לא תמיד זה המצב. לכן חשוב לברר את הדברים לעומק ולבחור רק עורך דין שבאמת תוכלו לסמוך עליו ושבאמת תרגישו שאיתו יש לכם עם מי לעבוד. הרבה פעמים הייעוץ של עוה"ד יוכל לחסוך לכם התעסקות רבה וגם לקצר עבורכם את התהליכים, אז למה שלא תנסו זאת?

ספר

 

שכר טרחה סביר

 

כמובן שאם יש משהו שמאפיין אדם שחייב כספים לגורמים שונים, זה שהמצב הכלכלי שלו מלחיץ. לכן ברור מדוע אדם כזה לא ירצה לבחור את עוה"ד שגובה את שכר הטרחה הגבוה ביותר שיש. אם חשבתם לרגע שאתם צריכים להסכים לשלם כל סכום שכל עורך דין גובה מכם, אנחנו כאן כדי לספר לכם שהיום ניתן לעשות גם השוואת מחירים בין כמה עורכי דין. זה אומר אומנם שיהיה עליכם להשקיע קצת זמן ולהיפגש עם כמה עורכי דין שונים, אך בסופו של דבר אתם תראו שזה ישתלם לכם. כך תוכלו להיות בטוחים שזה לא יעלה לכם יותר מידי וכי אתם לא באמת בוחרים את עוה"ד שאצלו התעריפים הרבה יותר גבוהים ביחס לאופציות אחרות שיש היום בשוק.

 

רוצים להתייעץ עם עורך דין? דברו עם עו"ד מיסקביץ'.

 

טבעת אירוסין – תביעות כנגד שרלטנים

רכשתם טבעת אירוסין וגילתם כי למעשה מדובר בטבעת מזויפת? יקיר, אשר רכש במיטב כספו טבעת אירוסין גילה זאת – תבע, וזכה.

טבעת אירוסין – התמודדות כנגד שרלטנים בתחום

טבעת אירוסין היא אחת הרכישות החשובות והיקרות ביותר שאדם מבצע בחייו, זאת לאור העובדה כי מדובר במעמד מרגש מאוד אשר מהווה לרוב את התגשמות חלומה של כל ילדה. לכן, ישנה חשיבות רבה לרכישה של טבעת אירוסין רק מחברה מקצועית אשר מחזיקה מאישור מטעם מועצת היהלומנים לממכר של יהלומים, כמו גם מעניקה תעודה גמלונית ואחראיות בגין הטבעת. אולם, אנו שומעים לא פעם בתקשורת אודות מקרים לא נעימים בהם אזרחים רכשו ממיטב כספם טבעת אך גילו כי למעשה מדובר בטבעת מזויפת.

טבעת אירוסין עם בד

רכש טבעת אירוסין מזויפת – ותבע

יקיר, בחור צעיר בן 32 ממרכז הארץ החליט לממש את חלומו הגדול ולהציע נישואין לבת זוגו מזה כ 8 שנים. לאחר מחשבות רבות כמו גם חיפושים מצא יקיר חנות במרכז הארץ אשר הציעה לו מבחר עצום של טבעות אירוסין, במחירים אשר נמוכים בעשרות אחוזים מהמחיר הממוצע בשוק. לבסוף, בחר יקיר בטבעת אירוסין המשובצת ב 4 קראט במחיר מצחיק של 10,200 ₪. מומחים בתחום מעריכים כי טבעת בסדר גודל כזה הייתה עולה לו באזור ה 20,000 ₪ ואף צפונה מכך, אך יקיר החליט כי מדובר במחיר הטוב ביותר ועל כן רכש במיטב כספו את טבעת האירוסין. אבל, לצערו גילה יקיר תוך זמן קצר כי מדובר בטבעת מזויפת, לא כמו הטבעות הטובות שניתן למצוא בחנות דיימונד פקטורי שבבורסה. זאת לאחר שאחד היהלומים נפל בזמן שהותם של בני הזוג בירח הדבש. אז הם גילו לתדהמתם כי מדובר בטבעת מזויפת אשר שובצה בזרקונים אשר נדמים ליהלומים אך למעשה מדובר בפלסטיק מזויף. בצר לו, פנו יקיר ובת זוגו לחנות ממנה נרכשה החברה בעת חזרתם ארצה אך החנות סירבה להחזיר את הכסף וטענה כי לא מדובר בטבעת שלהם, וכאשר יקיר דרש לפגוש מנהל הוא סולק בבושת פנים מהחנות. לאחר התלבטויות רבות, החליטו יקיר ובת זוגו לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום ולבדוק האם אכן הם יכולים לתבוע את החנות בגין עוגמת נפש כמו גם ההוצאה הכספית אשר נעשתה, במסגרת דיני הרכוש. בסוף ההליך המשפטי אשר אך זמן קצר יחסית לאור העובדה כי הצדדים פנו לגישור, הוחלט כי החנות תעניק פיצוי בגובה פי 2 מהמחיר אותו שילם– לאור כאמור עוגמת הנפש שנגרמה והנזק הכספי. מה הלקח שאנו יכולים ללמוד? אף פעם לא לרכוש מחנות אשר לא מציעה לקבל תעודה גמלונית כמו גם חנות אשר לא מעניקה תעודת אחראיות כמו גם קבלה, כך תוכלו להימנע מהמצב אליו נקלעו יקיר ובת זוגו אשר לבסוף זכו בכסף, אך נותרו עם טעם חמוץ מאחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים.

עורך דין צבאי ושירותיו המקצועיים

אם גם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, בחרתם לקחת חלק במערכת הצבאית ולפתח במסגרת הזאת את הקריירה שלכם, אתם בוודאי יודעים שלצבא יש גם את מערכת המשפט שלו. כלומר, כל עבירה שנעשית במסגרת השירות הצבאי נשפטת גם במסגרת הזאת, מה שאומר שאם אתם מעורבים בפרשייה כזו או אחרת ואתם צריכים עורך דין, יהיה עליכם לפנות לעורך דין צבאי. עורך דין צבאי הוא אדם שלא רק למד משפטים, אלא עשה התמחות בתחום הצבאי, וזה אומר שהוא מכיר את מערכת המשפט הצבאית לעומק. לכן, אם לרגע חשבתם שתוכלו לפנות לכל עורך דין באשר הוא ולבקש ממנו שירות, דעו שאתם טועים. מה שכן, זה לא משנה על איזה סוג של עבירה מדובר וזה אפילו לא חשוב אם אתם אשמים או לא, כי מה שבטוח זה שעליכם לפנות לעורך הדין הטוב ביותר שיש. יתרה מכך, לא כדאי לדחות את הדברים ומומלץ ביותר לחפש את עוה"ד שלכם כבר עכשיו, כי כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ושיש מי שיעשה הכול כדי למזער את העונש שלו אתם צפויים.

האם לעוה"ד הצבאי יש ניסיון כמו למשל עו"ד מירי יעקב גביש?

יש כמובן הרבה עורכי דין במערכת הצבאית שיוכלו לתת לכם שירות, אך האמת היא, שלא לכולם יש ניסיון בתחום הספציפי שבו אולי אתם זקוקים לעזרה. לכן, בין אם אתם מעורבים בפרשייה כמו:

·       הפקרת נשק

·       עבירות נשק

·       עבירות מיניות

·       עריקות

או כל עבירה אחרת, חשוב לברר מול עוה"ד שלכם האם הוא מנוסה בתחום הספציפי שעליו מדובר. אין כל טעם לפנות לעורך דין צבאי שאומנם עוסק בתחום הזה מזה שנים אך מעולם לא נתקל בתיק כמו התיק שבו אתם מעורבים. בנוסף לכך, רגע לפני שאתם בוחרים את עורך הדין הראשון שאת השם שלו שמעתם, אנחנו מציעים לכם לבדוק לגביו כמה דברים. לדוגמא, האם הלקוחות שלו באמת ממליצים עליו? האם, כאשר אתם עושים לגביו חיפוש בגוגל, אתם מוצאים רק חוות דעת חיוביות? הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, כי זו בדיוק המטרה שלשמה אתם פונים לעורך דין כזה. לכן, אם ניתן לעשות מראש כמה שיותר בירורים ובהתאם לכך לבחור את מי שמתאים לכם, מדוע לוותר על כך?

ספרים

האם כל עורכי הדין הצבאיים גובים שכר טרחה מופקע?

אין ויכוח על כך שממש כפי שקורה במערכת המשפט האזרחית, גם במערכת המשפט הצבאית יש עורכי דין שגובים מחירים מופקעים. לכן ברור מדוע אפילו אם אתם אנשי קבע, תרצו לשלם כמה שפחות, כי מה פתאום שתוציאו את כל המשכורת שלכם על שירותיו של עורך הדין? אם הרגשתם לרגע לא נעים לפנות אל כמה עורכי דין ולהשוות בין המחירים שכל אחד מהם גובה, כדאי שתדעו שאתם יכולים להרגיש לגמרי בנוח. בסופו של דבר לכל עורך דין יש את האפשרות לגבות מכם איזה מחיר שהוא רוצה, אך רק אתם תחליטו כמה לשלם. כדאי לזכור שאומנם הרבה פעמים קיים הפיתוי לבחור את עוה"ד שהמחירים אצלנו הכי גבוהים, כי זה נראה כאילו הוא יותר מקצועי מאחרים, אך לא תמיד זה המצב. לכן שווה לכם גם לדבר עם עורכי דין ששכר הטרחה אצלם סביר יותר, כי הדבר האחרון שתרצו זה להכניס את עצמכם לחובות כלכליים. אתם תראו שאם עורך הדין שלכם יהיה באמת איש מקצוע רציני ומנוסה, יש סיכוי סביר שהעונש שתקבלו יהיה הרבה יותר נמוך ממה שאתם חוששים.