עורך דין רשלנות רפואית

רשלנות רפואית הפכה בשנים האחרונות לאחת התביעות הנפוצות ביותר בתחום הנזיקין, כאשר ישנה חשיבות רבה ללקיחה של עו"ד מתמחה בתחום – ובמידה וגם אתם מעוניינים לתבוע. כל המידע החשוב ביותר הנוגע לרשלנות רפואית – במאמר הבא.

רופא

 

רשלנות רפואית – תביעה נפוצה ביותר

רשלנות רפואית הפכה בשנים האחרונות לאחת התביעות הנפוצות ביותר בתחום הנזיקין, זאת לאור העלייה במודעות של הציבור לטיפולים רשלניים אשר בגינם נגרם נזק, בין אם מדובר בנזק קבוע או נזק זמני. חשוב לזכור כי מדובר בתביעה מורכבת ביותר, זאת לאור העובדה כי יש לבצע איסוף של חומרים רפואיים, קבלת חו"ד מרופא מומחה אשר עוסק באותו תחום עיסוק כמו גם הצגה בפני בית המשפט של ראיות אשר תומכות בטענה כי בגין הליך רפואי אשר בוצע ע"י רופא מטפל נגרם נזק, אשר בגינו יש לקבל פיצויים.

ייצוג משפטי בתביעות של רשלנות רפואית

כאמור, רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת ביותר אשר עלולה לארוך גם שנים רבות, זאת בהתאם ללחץ אשר מופעל על בתי המשפט כמו גם העובדה כי לעיתים המוסד הרפואי כמו גם גורמים נוספים מנסים להערים קשיים בירוקרטים לשם הוכחת הנזק. חשוב לזכור כי תביעות מהסוג הזה מחייבות ייצוג משפטי הולם, כאשר ישנה חשיבות ללקיחה של עו"ד אשר מתמחה בתחום ואשר ידע להעריך עוד לפני התחלת המשפט האם אכן יש עילה לתביעה, וכן מה היה גובה הפיצוי המשוער בגין הנזק אשר נגרם. בנוסף, חשוב לזכור כי מקרים של רשלנות רפואית מתחלקים למספר פרמטרים כאשר התביעות הנפוצות ביותר הן רשלנות רפואית בזמן של הריון ולידה, רשלנות רפואית ברפואה אסתטית, גרימת נזק בעת הליך רפואי, מעקב רפואי לקוי, טיפול שלא לצורך ועוד. על כן, במידה ואתם סבורים כי מגיע לכם פיצוי בגין הליך רפואי אותו עברתם מומלץ לפנות למשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום ולבדוק האם אכן אתם זכאים להגשת התביעה, ומה יהיו סיכויי ההצלחה, על בסיס מקרים קודמים בהם טיפל המשרד.

רוצים להגיש תביעת רשלנות רפואית? פנו למשרד עורכי הדין מוטי ארד

משרד עורכי הדין מוטי ארד נחשב בשנים האחרונות למשרד המוביל בתחום תביעות הביטוח ורשלנות רפואית, וממוקם באופן תדיר בשורת המשרדים המוביל בישראל. המשרד, אשר מאז החל את פעילותו ייצג בהצלחה יתרה מאות מקרים בתחום של רשלנות רפואית, ובהצלחה חסרת תקדים, זאת לאור צוות עורכי דין מהשורה הראשונה אשר מתמחה בתחום הנזיקין כמו גם בתחום הרשלנות הרפואית, כך שאם בוצע הליך רפואי ואתם סבורים כי נגרם נזק ועל בסיס כך אתם זכאים לקבל פיצויים, פנו אלינו עוד היום במספר 03-5166900 או השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ובדיקת זכאות ללא עלות.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram