חיפוש

באילו מקומות בארץ כדאי לקנות נכסים להשקעה

זה אינו סוד, המצב הנוכחי רגיש ואינו יציב בשווקים הפיננסים.

דבר זה דוחף משקיעים רבים, וביניהם בעלי הון, להעביר את הכסף שלהם לאפיקים נוספים, חלק מהאפיקים הם השקעות בנדל״ן.

עוד לפני שוק ההון, שווקים פיננסים רבים הפכו לזירות השקעה לא יציבות.

תשואה פוטנציאלית לקניה של דירה, הייתה גבוהה מאוד ומשתלמת מבחינת של אפיק חסכון פיננסי אלטרנטיבי.

אז איפה באמת הכי נכון בארץ לקנות דירות להשקעה?

 

קנייה של דירה להשקעה

רכישה של דירה להשקעה, יכולה להביא איתה מפר יתרונות שלא יהיו קיימים בשום אפיק השקעה אחר. השקעה בנדל״ן, היא אחד מאפיקי השקעה בטוחים ויציבים מאוד, כך שתוכלו להיות רגועים.

יש אפיקים אחרים שיש להם סיכויים להפסד של קרן ההשקעה עצמה – כלומר הסכום ההתחלתי שהושקע. בעת קנייה של דירה, לא משנה מה מתרחש בשווקים של דיור או נדל״ן, אתם יכולים להיות רגועים ולהישאר עם נכס ביד.

 

המרחק מהנכס

משקיעים רבים אינם מסתכלים אך ורק על שורת הרווח. ישנו גם פוטנציאל רווח ושיעור של תשואה צפוי, שהוא פרמטר מאוד חשוב בבחירה של הנכס שבו נשקיע, אך עבור משקיעים, למיקום הדירה יש משקל לא קטן. אם למשל קנינו דירה בדרום הארץ ואנו מתגוררים בצפון, יכול לקחת לנו מעל שעה בין הערים.

כמובן שלא מדובר במשימה בלתי אפשרית, אך יש נושאים שידרשו את הטיפול המקצועי שלכם ותצטרכו להגיע מספר פעמים אל הנכס עצמו. אם למשל רכשתם דירה בעיר חדרה, אתם תרצו להיות באזור, וגם להשכיר את שירותיהם של בעלי מקצוע באזור, כמו עו״ד לנדל״ן בחדרה .

 

פוטנציאל הרווח

אחד המרכיבים בעלי המשקל הקריטי ביותר הוא היכן לרגוש את הדירה להשקעה. חשוב מאוד לפני שמחליטים על המקום בו נרכוש, חשוב לחשוב לעומק על נתוני השקעה אפשריים וכך לנסות לנתח ולהעריך מה צפוי לקרות לנכס שקניתם עוד כמה שנים. האם הערך עלול לאבד מהערך שלו, או האם ערך הדירה צפוי לגדול.

מעבר לכסף שמתקבל מתשלומי שכר הדירה החודשיים, יש להשקיע בנכס שיצליח להגדיל את ערכו הטווח של מספר שנים וכך יאפשר למשקיע לממש אותו על ידי עשייה של רווח גדול יותר. מאוד מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין נדל״ן שיכול לתת עצה בתחום המשפטי.

 

הון עצמי עבור השקעה

כל אחד מאיתנו היה רוצה לרכוש דירה במקום מאוד יוקרתי, אך לא לכולנו יש את האמצעים לכך. חשוב מאוד להתאים ההשקעה ליכולת הכלכלית שלנו, ולא לנסות לבחור בנכס שלא נוכל לעמוד בו. זכרו, גם דירה לא במרכז הארץ, ודירה בפריפריה, היא אופציה מצוינת.

 

לסיכום

בחירת מקום ההשקעה שלכם צריך להתבסס קודם כל לאמצעים שיש לכם. עליכם להתאים את מקום ההשקעה, לסכום הכסף שיש לכם. חשוב שהמקום יהיה יחסית קרוב אליכם ונגיש ושיהיה לו פוטנציאל רווח.

 

חיפוש נכס

אולי יעניין אותך גם

שעון וכסף
נדל״ן
הצד המשפטי של נדל"ן בחו"ל

עם הפיתוחים הטכנולוגיים שהנגישו את המידע והתקשורת לאנשים רבים, עולם השקעות הנדל"ן בחו"ל כבר איננו נחלתם של מתי מעט ויודעי דבר. הדלתות פתוחות לכולם. עם

קרא עוד »
לחיצת יד
נדל״ן
חוזה שכירות מומלץ להורדה

בעלי דירה? מתכוונים להשכיר אותה בקרוב? יש לכם הרבה אחריות כבעלים, וחלק ממנה כולל לדאוג לחוזה השכירות. צריך לוודא שהחוזה מדויק, מפורט ומעניק לכם ביטחון

קרא עוד »