תביעת רשלנות רפואית

אם יש משהו שמשותף כמעט לכל האנשים, זו התחושה שכאשר אנחנו פונים אל הרופאים שלנו, אנחנו תמיד בידיים טובות. עם זאת, בפועל זה לא בדיוק מה שקורה בשטח, שכן היום כבר כולנו מודעים לכך שגם במדינת ישראל מוגשות לא מעט תביעות של רשלנות רפואית בכל שנה. על מה מדובר? האם זה גם המקרה שלכם? ומה עושים בנידון? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

איך מוכיחים שזו אכן הייתה רשלנות רפואית?

כאשר מדברים על תביעת רשלנות רפואית אין ספק שהדבר החשוב והמורכב ביותר הוא להוכיח שזו אכן הייתה רשלנות. לא מדובר על עניין של מה בכך, כי ברוב המקרים הסברה היא שבית החולים יעמוד מאחורי הרופא, גם אם ברור שהוא לא נהג לגמרי כמו שצריך. החדשות הטובות הן שהיום יש הרבה מאוד עורכי דין שהמומחיות שלהם היא רשלנות רפואית וזה אומר שאם תפנו אל עו"ד כזה, הוא בהחלט יוכל לעזור לכם. עורך דין שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית צריך להבין, ביחד עם הלקוח, האם אכן מדובר היה על עוד מקרה מצטער של רשלנות או לא. ניתן לעשות זאת על ידי טפסים, מסמכים רפואיים וגם על ידי השאלה החשובה: מה כל רופא סביר אחר היה עושה?

 

איך בוחרים עורך דין מתאים?

אתם חושדים שגם במקרה שלכם מדובר על רשלנות רפואית ואתם יכולים להוכיח שהרופא התנהג בצורה שבסופו של דבר פגעה בכם? הוא טעם במינון התרופות שהוא נתן לכם? ביצע ניתוח ושכח עצם זר בתוך גופכם? או שאולי הוא לא אבחן נכון את המחלה שממנה אתם סובלים וזה מה שגרם להתדרדרות במצב שלכם? האמת היא, שיש מגוון רחב ביותר של מקרי רשלנות רפואית. זה אומנם מעודד כי אתם לא לבד, אך זה גם אומר שיש הרבה עורכי דין שעוסקים בתחום הזה ולא תמיד קל לבחור את עוה"ד הטוב ביותר. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק האם עוה"ד לענייני רשלנות רפואית שאליו אתם עומדים להתקשר הוא באמת מקצועי? וותיק? והאם כל הלקוחות האחרים שלו יכולים להמליץ עליו בחום?

 

תוך כמה זמן הסיפור הזה יהיה שייך לעבר מבחינתכם?

זה לא משנה אם מדובר על רשלנות רפואית בהיריון, בלידה או בכל תחום אחר. מה שבטוח זה שאסור לשכוח: מעורבים בעניין הזה רופאים, בית חולים ולפחות עורך דין אחד. לכן טבעי שהדברים לא יסתיים ביום אחד, שכן מדובר על תהליך שכל אחד רוצה להוכיח בו את צדקתו. החדשות הטובות הן שאם תפנו אל עורך דין מוכר ובעל מוניטין, בהחלט יכול להיות שהכול יסתיים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. כמו כן, חשוב שתכינו את עצמכם להתמודדות משפטית לא קלה אך מצד שני, בהחלט יכול להיות שבית המשפט יקבע שאתם צודקים ולפחות תקבלו פיצויים.

כסף מתביעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram