ייצוג משפטי של חברת תרופות

חולה

ישנם מקרים, ולצערנו בכמות לא קטנה כלל, בהם חברות התרופות מתנהגות בדרכים לא לגיטימיות ולא חוקיות, במקרים רבים כדי למקסם רווחים וכתוצאה מכך נוצרת פגיעה בחולים.

חוץ מתביעה אישית של חולים שנפגעו באופן ישיר בידי הרשלנות הרפואית בהן נקטנה חברות התרופות, כמו מקרים לדוגמא בהם חולה נטל תרופה שיוצרה בידי אותה חברת תרופות ולקה בתופעת לוואי שלא הייתה מצוינת על גבי העלון הרפואי של התרופה, ובמקרים אלו החולה תובע ישירות את הקונצרן האחראי על ייצור התרופה הפגומה, קיימים גם תביעות ייצוגיות.

תרופות וכדורים

תביעות ייצוגיות – מה זה?

באופן כמעט מוחלט עורך דין הוא זה שמגיש את התביעה הייצוגית במסגרת מערכת החוק הישראלית.

תביעה ייצוגית מאפשרת לאדם אחד לתבוע בשם קבוצה שלמה. מקרים אלו מתרחשים כאשר כל נפגע בקבוצה נפגע בצורה קלה ולכן לא משתלם לאותו נפגע לצאת בהליך משפטי עיקש וארוך מול קונצרן תרופות גדול.

תביעות ייצוגיות אלו יוצרות כלי חזק לשיפור ההתנהלות של הגופים הגדולים ומונע מהם "להתחמק" מעונש בקלות ולחשוב בשנית על כל עבירה על החוק שאותו גוף גדול עושה.

חשוב לשים לב כי בישראל פושה תופעה מכוערת של תביעות סרק כנגד גופים גדולים וזאת כדי להגיע לפשרה כספית מהר ובכך להרוויח כסף ולהוציא שם רע לחברה הנתבעת.

תביעת חברות תרופות

כאשר אנו מדברים על תביעה ייצוגית נגד חברת רתופות מסוימת, חשוב להבחין כי חייבת להיות עילה מספקת בקרב אנשים רבים ולא רק עבור אדם אחד בודד או קבוצה קטנה של אנשים.

לדוגמא, כאשר מטופל ניגש לחנות לא מוכרת כדי לבצע רכישת ויאגרה ורוכש כדור מזויף, אזי דווקא בעל החנות או המשווק של התרופה המזויפת הם האשמים והאחראים לכל חולי ופגע שעלול לקרות למי שנוטל את הגלולה המזויפת וכמובן שלא מדובר בקונצרן התרופות שמייצר את הגלולה המקורית.

דוגמא זו מדגישה חלק מכמות המחקר הנדרש לביצוע בטרם ניגשים לתביעה ייצוגית. קרו מקרים בעבר כאשר חברת תרופות נתבעה בנוגע לאפקטים שליליים אשר נגרמו בעקבות שימוש בתרופה שלהם אך לבסוף התברר בבדיקות מעבדה כי מדובר היה בחיקוי של הגלולה.

לכן, חובה לבצע בדיקות חיצוניות מטעם בעלי מקצוע כמו מומחים רפואיים לטענת התביעה, וזאת מפני שחוות דעת מגוונות מרופאים בכירים הינן בעלות משקל רב בבית המשפט.

תביעות ייצוגיות בישראל

בשנת 2011 שינתה חברת פריגו, חברת תרופות אשר מפעליה ממוקמים בירוחם, את הרכב התרופה לטיפול בבעיות הורמונליות בבלוטת התריס –  אלטרוקסין.

שינו בהרכב התרופה לא דווח והחולים המשתמשים בתרופה לא ידעו כלל על השינויים שחלו בהרכב התרופה, ושינויים אלו גרמו לתופעות לוואי שליליות אצל רבים מהמטופלים: נשירת שיער, השמנה וסחרחורות. בית המשפט קיבל תביעה ייצוגית כך שכל נפגע בפרשה יקבל קרוב לעשרת אלפים שקלים פיצויים.

חוות דעת רופאים

רופאה

חוות דעת של רופאים מומחים היא קריטית לצורך הגשה של תביעת רשלנות, ואנחנו כאן בכדי להסביר את כל הפרטים החשובים לצורך הגשת התביעה.

חוות דעת – רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואיות הן תביעות נפוצות אשר מוגשות מדי שנה באלפים. למעשה, מדובר באחת התביעות הנפוצות ביותר אשר מתרחשות על רקע של חשד לרשלנות רפואית אשר בוצעה כנגד מטופל, כאשר חשוב לזכור כי במקרים כאלו בהן נדרש להגיש תביעה לאור רשלנות רפואית לכאורה, ישנה חשיבות עליונה לקבלה של חוות דעת רפואית רופאים אשר יאששו כי אכן בוצעה רשלנות, על בסיס ניסיונם והרקע הרפואי שלהם. למעשה, ללא קבלת חוות דעת כזו אין שום היתכנות לתביעה, וזאת לאור העובדה כי בתי המשפט אינם מוכנים לקבל תביעות רשלנות רפואית באם לא צורפה חוות דעת.

איש בבדיקה

כיצד נקבל חוות דעת רפואית לתביעה של רשלנות רפואית?

במידה וברצונכם להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד הרופא המטפל כמו גם המוסד בו טופלתם, הדבר החשוב ביותר הוא התקשרות עם עורך דין אשר מתמחה בתחום, וזאת על מנת לבדוק האם אכן אתם עומדים בקריטריונים של רשלנות רפואית. יתרה מכך, התקשרות עם עורך דין אשר מומחה לתחום יכולה להבטיח ברוב המקרים את הצלחת התיק כמו גם קבלת פיצוי, וזאת לאור העובדה כי במידה והנכם מתקשרים עם עורך דין אשר מומחה לתחום הוא זה שיכול להתקשר עם רופאים מומחים לצורך קבלת חוות דעת רפואית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הבנה בתחום מצריכה התמקצעות רבה ועל כן חשוב מאוד להתקשר רק עם עורך דין אשר לו שנים של ניסיון ואשר טיפל במקרים קודמים, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים הטובות ביותר, וכי תוכלו לבסס את תיק התביעה אשר יוגש לבית המשפט.

קשר של שתיקה בין רופאים בכל הקשור לרשלנות רפואית

לצערנו, רופאים רבים מסרבים להעניק חוות דעת רפואית בנוגע למקרים אשר מגיעים לשולחנם, וזאת לאור קשר של שתיקה בין רופאים. מדובר בבעיה נפוצה לא רק בישראל, אלא בכל העולם, וזאת מתוך תחושת סולידריות של רופאים, כאשר בלא מעט מהמקרים נדרש רופא להעיד כנגד עמית שלו. על כן, מדובר בנושא רגיש מאוד אשר צריך להיות מטופל רק באמצעות עורך דין, כמו גם הבנה כי לעיתים התהליך עלול לקחת לא מעט זמן. בנוסף, ישנם מקרים בהם בית המשפט יבקש מהרופא להגיע להעיד במסגרת התביעה, ועל כן חשוב מאוד לבדוק כי הרופא עמו אתם מתקשרים יעניק חוות דעת רפואית מהימנה אשר מבוססת על מידע רפואי, כמו גם היותו רופא בלתי תלוי. מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו עוד היום לאתר https://www.forum-md.co.il לצורך קבלת מידע, כמו גם אפשרות להתייעצות ראשונית אשר היא ללא עלות.

תביעות רשלנות רפואית

דוקטור עם משקפיים וכיסוי פה

רשלנות רפואית אשר בוצעה ע"י הרופא המטפל כמו גם המוסד בו התרחש הטיפול הן נפוצות ביותר, אולם על מנת לקבל את הכספים המגיעים לכם חשוב להיוועץ עם משרד אשר מתמחה בתחום. מדוע? להלן כל הפרטים

רשלנות רפואית – מהי?

רשלנות רפואית מוגדרת כאירוע בו מטופל עבר הליך רפואי אשר לאחריו נגרם לו נזק נפשי או פיזי. למעשה, על מנת להוכיח כי אכן התבצעה רשלנות רפואית יש להוכיח כי הרופא המטפל חרג מרמת הזהירות הסבירה ואלמלא בוצעה הסטייה הזו לא היה נגרם נזק למטופל. רשלנות רפואית היא סוגיה מורכבת לטיפול משפטי, זאת משום שעל המטופל לבצע מספר פעולות אשר כולן נועדו להוכיח בפני בית המשפט כמו גם חברת הביטוח בה הוא מבוטח כי אכן בעקבות ההליך הרפואי אשר הוא עבר נגרם לו נזק. חשוב לזכור כי רשלנות רפואית לא חייבת להתקיים רק בזמן ניתוח, אלא היא תקפה גם במקרה בו הצוות המטפל חרג מתחום הטיפול הסביר לאחר הניתוח או לפניו, כפי שמסביר עו"ד דוד פייל, מומחה לתביעות רשלנות רפואית: "בית המשפט מבצע הבחנה בין שלושה סוגים של רשלנות רפואית: התרשלות בטיפול הרפואי עצמו, התרשלות בשל היעד הסכמה ופגיעה באוטונומיה" בנוסף מסביר עו"ד פייל כי במדינת ישראל אין חוק אשר נוגע באופן ספציפי לרשלנות רפואית, אלא רק באופן כללי בפקודת נזיקין אשר קובעת כי "עושה אדם מעשה שאדם סביר לא היה עושה באותן נסיבות או לא עשה מעשה שאדם סביר ונבון היה עושה באותן נסיבות, או שבמשלח יד פלוני לא השתמש במיומנות או לא נקט מידת זהירות.. שלגביו יש לו באותן נסיבות חובה שלא לנהוג כפי שנהג, הרי זו רשלנות".  

דוקטור

כיצד מגישים תביעת רשלנות רפואית ומה גובה הפיצוי?

על מנת להגיש תביעת רשלנות רפואית יש ראשית כל להיוועץ עם עורך דין אשר מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית, זאת משום שיש לנקוט מספר פעולות אשר הן קריטיות להצלחת התביעה ואשר כוללות איסוף של כלל המסמכים הרלוונטיים הנוגעים לטיפול הרפואי כמו גם קבלה של חוות דעת מרופא מומחה באותו תחום בו טופל המטופל וזאת כדי לבסס את הטענה כי הרופא לא עמד במבחן "הרופא הסביר" – כלומר, לא עמד בסטנדרט ההתנהגות המצופה ממנו. לכן, הפיצוי אשר יינתן בגין הרשלנות הזאת יינתן רק כאשר הוכח כי נגרם לתובע נזק וכאשר יש קשר סיבתי בין ההתנהגות של המטפל לבין הנזק שנגרם למטופל, וזאת ע"י הצגה של כלל המסמכים הרלוונטיים כמו גם טיעונים משפטיים אשר נועדו לבסס את הקביעה כי אכן נעשתה רשלנות רפואית. במידה ואתם עומדים בפני תביעה בגין רשלנות רפואית אשר בוצעה כלפיכם או כלפי בן המשפחה, משרד פייל ושות' יעמוד לשירותכם בכתובת – https://www.df-law.co.il/.

 

עורך דין רשלנות רפואית

חדר ניתוח

רשלנות רפואית הפכה בשנים האחרונות לאחת התביעות הנפוצות ביותר בתחום הנזיקין, כאשר ישנה חשיבות רבה ללקיחה של עו"ד מתמחה בתחום – ובמידה וגם אתם מעוניינים לתבוע. כל המידע החשוב ביותר הנוגע לרשלנות רפואית – במאמר הבא.

רופא

 

רשלנות רפואית – תביעה נפוצה ביותר

רשלנות רפואית הפכה בשנים האחרונות לאחת התביעות הנפוצות ביותר בתחום הנזיקין, זאת לאור העלייה במודעות של הציבור לטיפולים רשלניים אשר בגינם נגרם נזק, בין אם מדובר בנזק קבוע או נזק זמני. חשוב לזכור כי מדובר בתביעה מורכבת ביותר, זאת לאור העובדה כי יש לבצע איסוף של חומרים רפואיים, קבלת חו"ד מרופא מומחה אשר עוסק באותו תחום עיסוק כמו גם הצגה בפני בית המשפט של ראיות אשר תומכות בטענה כי בגין הליך רפואי אשר בוצע ע"י רופא מטפל נגרם נזק, אשר בגינו יש לקבל פיצויים.

ייצוג משפטי בתביעות של רשלנות רפואית

כאמור, רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת ביותר אשר עלולה לארוך גם שנים רבות, זאת בהתאם ללחץ אשר מופעל על בתי המשפט כמו גם העובדה כי לעיתים המוסד הרפואי כמו גם גורמים נוספים מנסים להערים קשיים בירוקרטים לשם הוכחת הנזק. חשוב לזכור כי תביעות מהסוג הזה מחייבות ייצוג משפטי הולם, כאשר ישנה חשיבות ללקיחה של עו"ד אשר מתמחה בתחום ואשר ידע להעריך עוד לפני התחלת המשפט האם אכן יש עילה לתביעה, וכן מה היה גובה הפיצוי המשוער בגין הנזק אשר נגרם. בנוסף, חשוב לזכור כי מקרים של רשלנות רפואית מתחלקים למספר פרמטרים כאשר התביעות הנפוצות ביותר הן רשלנות רפואית בזמן של הריון ולידה, רשלנות רפואית ברפואה אסתטית, גרימת נזק בעת הליך רפואי, מעקב רפואי לקוי, טיפול שלא לצורך ועוד. על כן, במידה ואתם סבורים כי מגיע לכם פיצוי בגין הליך רפואי אותו עברתם מומלץ לפנות למשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום ולבדוק האם אכן אתם זכאים להגשת התביעה, ומה יהיו סיכויי ההצלחה, על בסיס מקרים קודמים בהם טיפל המשרד.

רוצים להגיש תביעת רשלנות רפואית? פנו למשרד עורכי הדין מוטי ארד

משרד עורכי הדין מוטי ארד נחשב בשנים האחרונות למשרד המוביל בתחום תביעות הביטוח ורשלנות רפואית, וממוקם באופן תדיר בשורת המשרדים המוביל בישראל. המשרד, אשר מאז החל את פעילותו ייצג בהצלחה יתרה מאות מקרים בתחום של רשלנות רפואית, ובהצלחה חסרת תקדים, זאת לאור צוות עורכי דין מהשורה הראשונה אשר מתמחה בתחום הנזיקין כמו גם בתחום הרשלנות הרפואית, כך שאם בוצע הליך רפואי ואתם סבורים כי נגרם נזק ועל בסיס כך אתם זכאים לקבל פיצויים, פנו אלינו עוד היום במספר 03-5166900 או השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ובדיקת זכאות ללא עלות.

 

המדריך המלא לאובדן כושר עבודה

ישראלים רבים אשר איבדו את כושר העבודה נאלצים להתמודד עם הליכים בירוקרטים לא פשוטים. בדיוק לשם כך, ליווי של עו"ד אשר מתמחה בתחום יכול להעניק שקט נפשי כמו גם פיצויים כתוצאה מאובדן כושר עבודה. כל הפרטים – במאמר הבא.

אובדן כושר עבודה – מה זה אומר?

אובדן כושר עבודה הוא רכיב משמעותי ביותר בפוליסת הביטוח של כל אדם אשר מבטיח כי במידה ואדם לא יכול להתפרנס כתוצאה מתאונה או מחלה הוא יקבל קצבה חודשית. למעשה, בכל חודש כל שכיר מפריש לביטוח הפנסיוני סכום למקרה של אובדן כושר עבודה, כאשר גובה הסכום המושלם משתנה בהתאם לפוליסה אותו בוחר החוסך. מדובר באחד הסעיפים החשובים ביותר בעבור כל אדם, אולם עובדים רבים אשר איבדו את כושר העבודה שלהם כתוצאה ממחלה או תאונה נתקלים בבירוקרטיה רבה אשר מקשה מאוד על ביצוע ההליך הזה. בדיוק לשם כך, ישנה חשיבות רבה בלקיחה של עורך דין אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת לדרוש את הכספים המגיעים לכם. כיצד זה מתבצע, להלן כל הפרטים.

עבודה בגינה

תהליך אובדן כושר עבודה אל מול חברות הביטוח

כאמור, במידה ואדם איבד את היכולת לעבוד עליו להגיש תביעה לחברת הביטוח בה הוא מבוטח וזאת על מנת לדרוש את הקצבה המגיעה לו מתוקף חוק. חשוב לשים לב כי אובדן כושר עבודה מתייחס לשני פרמטרים: אובדן כושר עבודה מלא (100%) או אובדן כושר עבודה חלקי (75%). הפיצוי בגין אובדן כושר עבודה לא יכול לעבור את 75% ההכנסה, גם כאשר מדובר בביטוח בקרן הפנסיה או בחברות הביטוח השונות. על מנת להגיש את התביעה יש לעבור וועדה רפואית אשר קובעת את אומדן כושר העבודה, גם במקרים בהם כבר נקבעו אחוזי נכות ע"י הביטוח הלאומי. בנוסף, יש להעביר לצורך התביעה מסמכים הכוללים את השכר, טופס 106 כמו גם אישורים מהמוסד לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה במידה והתרחשה.

מתחיל תהליך של תביעה מול חברת הביטוח? רק באמצעות עו"ד המתמחה בתחום

תביעות כושר עבודה הן תביעות קשות ביותר זאת לאור העובדה כי יש לבצע איסוף מסמכים רלוונטיים כמו גם לעבור הכנה בטרם עומדים מול הוועדה הרפואית. לכן, על מנת לקצר את ההליך ולהביא לסיומו לשביעות רצונכם המלאה חשוב לפנות למשרד אשר מתמחה בתחום,  כמו משרד עו"ד כצנלסון להב. המשרד, אשר מתמחה במתן הגנה משפטית וליווי בתחום אובדן כושר עבודה מאפשר לקבל ייצוג משפטי בוועדה הרפואית כמו גם מול חברת הביטוח, גם במידה ובה התביעה נדחית. לקבלת פרטים נוספים, השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וללא עלות, זאת כדי לבחון את מצבכם המשפטי ולהעריך את סיכויי התביעה שלכם בגין אובדן כושר עבודה.

ההתמודדות עם רשלנות רפואית בהיריון

רשלנות רפואית בהריון ראשית

בתקופת ההיריון כל אישה נדרשת לעשות לא מעט בדיקות ולכל בדיקה יש את הזמן המדויק שלה. נקודת המוצע שממנה יוצאות רוב הנשים היא שהרופאים המטפלים בהן יודעים לנתח את תוצאות הבדיקות, כך שהן סומכות על הרופאים בעיניים עצומות. עם זאת, כולנו גם יודעים שמקרים של רשלנות רפואית חוזרים על עצמם לא פעם בארץ, בין אם זה בחדר הניתוח ובין אם זו רשלנות רפואית בהיריון. לכן, אם גם את סבלת ממקרה כזה כדאי שתדעי: את יכולה לעשות משהו בנידון. אומנם זה נכון שלא תמיד ניתן לתקן את הנזק שנגרם לך כתוצאה מהרשלנות של הרופא, אך לפחות תוכלי לקבל על כך פיצויים.

 

למה את חייבת עורך דין מקצועי?

 

אם חשבת לרגע שתוכלי להתמודד עם תביעת רשלנות רפואית לבד או על ידי שירותיו של עורך דין ציבורי, כדאי שתדעי שלרוב זה לא נכון. חשוב שתביני שרוב הרופאים מגיעים כשיש להם ביטוח מקצועי, בית חולים שלם שעומד מאחוריהם ומגן עליהם ולרוב יש להם גם עורכי דין טובים. לכן, אם את רוצה להגדיל את הסיכוי שלך לנצח ולגרום לכך שהרופא המתרשל ייתן את הדין על מעשיו, את חייבת שיהיה גם לך עו"ד מצוין. עורך דין כזה הוא אדם שמגיע עם ניסיון, עם ידע ועם רזומה, כך שכדאי לך להתחיל לבדוק כמה שיותר מידע אודות עורכי הדין שונים עוד היום.

רשלנות רפואית בהריון

הוויתור על החיסיון הרפואי שלך לטובת התביעה

 

עוד נקודה קטנה שאת חייבת להיות מודעת אליה עוד לפני תחילת התהליך, זה שעלייך לוותר על החיסיון הרפואי שלך. כלומר, כדי שעוה"ד יוכל לעזור לך הוא חייב לראות את התיק הרפואי שלך כולל כל הפרטים, וסביר להניח שהתיק גם יהיה חשוף בדיונים השונים בבית המשפט. עם זאת, ולמרות חוסר הנעימות שיש סביב העניין הזה, זו הדרך היחידה שלך להתמודד עם מה שקרה. לכן חשוב שתפנימי זאת כבר בתחילת הדרך וכדאי מאוד שתבחרי לך את עוה"ד המתאים לך עוד היום כי חבל לדחות את תחילת הטיפול בעניין המורכב הזה.

 

מידע נוסף ניתן למצוא באתר של עו"ד רשלנות רפואית דוד פייל.

תביעת רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית ראשית

מעוניין להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית? עו"ד דוד פייל, מומחה לתחום תביעות רשלנות רפואית מסביר מהם השאלות שעלינו לשאול בטרם הגשת התביעה.

כיצד נדע האם התרחשה רשלנות רפואית?

מטופלים רבים אשר עוברים פרוצדורת רפואיות מורכבות יותר או פחות אינם תמיד יודעים האם אכן בוצעה רשלנות בטיפול בהם. הסיבה לכך היא כי מי שאינו בעל ידע רפואי רחב אינו יכול לדעת בוודאות כי בזמן ההליך הרפואי אשר בוצע בו נפל פגם וכתוצאה מכך נגרם נזק ישיר או עקיף. על כן, בטרם נרצה להגיש את התביעה יש להתייעץ בראש ובראשונה עם רופא מומחה בתחום הטיפול הספציפי בו מדובר, אשר יערוך בדיקות סביב נסיבות האירוע כמו גם בדיקות רפואיות של התובע, וכן יעבור באופן יסודי על כלל המסמכים הרפואיים של התובע. בנקודה זו חשוב לציין כי בטרם הפגישה עם הרופא יש לדרוש מהמוסד הרפואי בו טופלתם את כלל המסמכים הרלוונטיים הנוגעים לטיפול, זאת על מנת שהרופא המומחה יוכל לעבור עליהם בצורה מעמיקה ובכך לקבל תמונת מצב קוהרנטית ונכונה לגבי האם אכן נפל פגם ואכן התרחשה רשלנות רפואית. רק לאחר קבלת חוות הדעת מרופא מומחה אשר ייקבע כי אכן מדובר במקרה של רשלנות רפואית ניתן יהיה להמשיך ולברר את האפשרות להמשך הגשת התביעה. לכן, חשוב מאוד ליצור קשר עם עו"ד בטרם הפנייה לרופא המומחה מאחר ועו"ד אשר בקיא בתחום יידע לפנות לרופא המומחה הספציפי אשר מתמחה בתחום בו עוסקת התביעה.

 

האם נגרם נזק ממשי כתוצאה מהטיפול הרשלני?


לא בכל המקרים של תביעת רשלנות רפואית נגרם נזק משמעותי, אלא לעיתים מדובר במקרים בהם מדובר בנזק קטן יחסית אך כזה אשר משפיע על איכות חייו של המטופל. לכן, חשוב לבדוק באמצעות רופא מומחה מהו היקף הנזק ועל בסיס זה לקבוע את גובה הפיצויים הנדרשים, כאשר גובה הפיצוי משתנה בהתאם להיקף הפגיעה והנזק שנגרם כתוצאה מאותו טיפול לקוי.

תביעות רשלנות רפואית

האם קיים קשר סיבתי?


במידה ואכן הוכח כי אכן בוצע רשלני אשר גרם לנזק למטופל, קיימת חובה להוכיח קשר בין הרשלנות הרפואית לנזק שנגרם, כלומר – האם ניתן היה למנוע את הטיפול הרשלני. לצורך כך על עו"ד שנשכר לטובת העניין אשר לו יש את כלל הכלים להבחין האם אכן ישנה עילה לתביעה, מה היקף הנזק שנגרם והאם יש אכן מקום להגיש את תביעת הרשלנות.

במידה וכל השאלות הללו נענו בכן – פנו בהקדם למשרד עורכי הדין פייל ושות' אשר מתמחה מזה כ 20 שנה במתן עזרה למטופלים אשר מעוניינים לתבוע בגין רשלנות רפואית. צוות המשרד מורכב מעורכי הדין הטובים ביותר בתחום אשר יידעו להעניק לכם ליווי צמוד לכל אורך התהליך עד לקבל הפיצוי המקסימלי בהתאם להוראת בית המשפט.

למידע נוסף אודות רשלנות רפואית לחצו כאן