תוכן עניינים

יצירת קשר מהיר

חוות דעת רופאים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

חוות דעת של רופאים מומחים היא קריטית לצורך הגשה של תביעת רשלנות, ואנחנו כאן בכדי להסביר את כל הפרטים החשובים לצורך הגשת התביעה.

חוות דעת – רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואיות הן תביעות נפוצות אשר מוגשות מדי שנה באלפים. למעשה, מדובר באחת התביעות הנפוצות ביותר אשר מתרחשות על רקע של חשד לרשלנות רפואית אשר בוצעה כנגד מטופל, כאשר חשוב לזכור כי במקרים כאלו בהן נדרש להגיש תביעה לאור רשלנות רפואית לכאורה, ישנה חשיבות עליונה לקבלה של חוות דעת רפואית רופאים אשר יאששו כי אכן בוצעה רשלנות, על בסיס ניסיונם והרקע הרפואי שלהם. למעשה, ללא קבלת חוות דעת כזו אין שום היתכנות לתביעה, וזאת לאור העובדה כי בתי המשפט אינם מוכנים לקבל תביעות רשלנות רפואית באם לא צורפה חוות דעת.

איש בבדיקה

כיצד נקבל חוות דעת רפואית לתביעה של רשלנות רפואית?

במידה וברצונכם להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד הרופא המטפל כמו גם המוסד בו טופלתם, הדבר החשוב ביותר הוא התקשרות עם עורך דין אשר מתמחה בתחום, וזאת על מנת לבדוק האם אכן אתם עומדים בקריטריונים של רשלנות רפואית. יתרה מכך, התקשרות עם עורך דין אשר מומחה לתחום יכולה להבטיח ברוב המקרים את הצלחת התיק כמו גם קבלת פיצוי, וזאת לאור העובדה כי במידה והנכם מתקשרים עם עורך דין אשר מומחה לתחום הוא זה שיכול להתקשר עם רופאים מומחים לצורך קבלת חוות דעת רפואית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הבנה בתחום מצריכה התמקצעות רבה ועל כן חשוב מאוד להתקשר רק עם עורך דין אשר לו שנים של ניסיון ואשר טיפל במקרים קודמים, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בידיים הטובות ביותר, וכי תוכלו לבסס את תיק התביעה אשר יוגש לבית המשפט.

קשר של שתיקה בין רופאים בכל הקשור לרשלנות רפואית

לצערנו, רופאים רבים מסרבים להעניק חוות דעת רפואית בנוגע למקרים אשר מגיעים לשולחנם, וזאת לאור קשר של שתיקה בין רופאים. מדובר בבעיה נפוצה לא רק בישראל, אלא בכל העולם, וזאת מתוך תחושת סולידריות של רופאים, כאשר בלא מעט מהמקרים נדרש רופא להעיד כנגד עמית שלו. על כן, מדובר בנושא רגיש מאוד אשר צריך להיות מטופל רק באמצעות עורך דין, כמו גם הבנה כי לעיתים התהליך עלול לקחת לא מעט זמן. בנוסף, ישנם מקרים בהם בית המשפט יבקש מהרופא להגיע להעיד במסגרת התביעה, ועל כן חשוב מאוד לבדוק כי הרופא עמו אתם מתקשרים יעניק חוות דעת רפואית מהימנה אשר מבוססת על מידע רפואי, כמו גם היותו רופא בלתי תלוי. מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו עוד היום לאתר https://www.forum-md.co.il לצורך קבלת מידע, כמו גם אפשרות להתייעצות ראשונית אשר היא ללא עלות.

טבעות ומסמך גירושין
משפט וחוק
תשלומי מדור – הכל מא' ועד ת'

הליכי גירושין הם עניים נפוץ בימינו, וזוגות רבים בוחרים ללכת בדרך זו, כשפתרונות אחרים הם אינם אפשריים. בעוד פעם- הליך הגירושין היה כרוך לרוב במלחמות

קרא עוד
חוק ומשפט
משפט וחוק
איך לפעול לאחר תאונת דרכים

לעבור תאונת דרכים זו כמובן חווה מאוד לא נעימה. פעמים רבות הרגעים הראשונים שאחרי התאונה מלאים בלבול והלם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא כמובן לוודא

קרא עוד
זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!