תוכן עניינים

יצירת קשר מהיר

נפגעים וצריכים סיעוד? כך תבדקו אם מגיע לכם ביטוח סיעוד מהמדינה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

למרות שבחיי היומיום כולנו רגילים להיות עצמאים, האמת היא שכולנו גם עלולים להפוך, ברגע אחד, להיות סיעודיים. אנחנו רגילים לחשוב רק על אנשים מבוגרים בתור אנשים סיעודיים שזקוקים לעזרה כדי לבצע כל פעולה בחיי היומיום שלהם, אך האמת היא, שזה לא מדויק. תאונות עלולות להפוך אותנו לנכים וכך גם מחלות שונות, מה שמעורר את השאלה מה עושים. אם זה קרה גם לכם, מעבר לכך שהייתם רוצים בוודאי לקבל את הטיפול הרפואי הכי טוב שקיים, בוודאי גם הייתם רוצים לדעת שהם מגיע לכם ביטוח סיעודי של חשבון המדינה. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אל הר הביטוח ולעשות כל ביטוח שקיים, עוד היום, כי אם אתם יכולים לדאוג לעצמכם לשעת צרה, מה פתאום שתוותרו על כך?

חולה ורופא

איזה שירות סיעודי תוכלו לקבל?

אחת מהאופציות הטובות ביותר בנוגע לטיפול סיעודי, היא לפנות אל חברת מענית ולראות מה יש לה להציע לכם. מדובר על מקום שמציע שירותים סיעודיים מקיפים ביותר, כך שבין אם אתם זקוקים לעזרה פיזית בהליכה ובין אם אתם זקוקים לכל טיפול סיעודי אחר, אין ספק שכאן תמצאו את מבוקשכם. החברה, שקיימת כבר משנת 1994, היא הכתובת הכי טובה שיש ואתם יכולים להיות בטוחים שכל הצוות המקצועי כאן יעשה כל מה שהוא יכול למענכם. בנוסף, החברה מעניקה שירות:

  • לזכאים מטעם משרד הביטחון
  • שירותי סיעוד לזכאים לגמלת סיעוד על פי הביטוח הלאומי
  • שירות טרום סיעוד
  • שירותי סיעוד לניצולי שואה ועוד

לכן, במידה ואתם שייכים לאחת מכל הקטגוריות שלהן החברה מעניקה שירות, מה פתאום שתוותרו על מה שמגיע לכם?

שירות שניתן על ידי הטובים ביותר בתחום

אחרי שתעשו את כל הבירורים הנדרשים כדי להבין האם מגיעים לכם שירותי סיעוד מתוקף היותכם אזרחים במדינה, ואחרי שתראו אם יש לכם ביטוח סיעודי כלשהו, כדאי יהיה להחליט ממי אתם רוצים לקבל את השירות הזה. חברת מענית הינה חברה, כפי שראינו, עם ניסיון רב שנים, ואתם יכולים להיות בטוחים שבמצב שבו אתם סיעודיים, אין ספק שלניסיון יש משמעות. אתם לא רוצים להיתקל באנשים שאומנם באים ברצון טוב לעזור לכם אך חסר להם ניסיון ולכן זה נושא כל כך משמעותי. אומנם זה נכון שאפילו אם יהיה לכם את הביטוח הסיעודי הכי מקיף שקיים זה לא מה שיחזיר את המצב לקדמותו, אך אתם כן יכולים להיות בטוחים שביטוח טוב ומקיף הינו ביטוח שיעזור לכם להתמודד עם מצב כזה. אנשים שאין להם ביטוחים סיעודיים ושאינם זכאים לעזרה בתחום הזה נאלצים להתמודד לא רק עם השינוי במצב הבריאותי שלהם אלא גם עם הוצאות כספיות מאוד גדולות. לכן עדיף לעשות ביטוחים סיעודיים כדי להימנע ממשבר כלכלי כתוצאה ממצב פיזי ירוד.

טבעות ומסמך גירושין
משפט וחוק
תשלומי מדור – הכל מא' ועד ת'

הליכי גירושין הם עניים נפוץ בימינו, וזוגות רבים בוחרים ללכת בדרך זו, כשפתרונות אחרים הם אינם אפשריים. בעוד פעם- הליך הגירושין היה כרוך לרוב במלחמות

קרא עוד
חוק ומשפט
משפט וחוק
איך לפעול לאחר תאונת דרכים

לעבור תאונת דרכים זו כמובן חווה מאוד לא נעימה. פעמים רבות הרגעים הראשונים שאחרי התאונה מלאים בלבול והלם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא כמובן לוודא

קרא עוד
זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!