חיפוש

אתם מתחילים תהליך גירושין? כך תוכלו לנצח

בני זוג רבים מגיעים לרגע שבו הם מבינים שאין להם ברירה, אלא להפריד כוחות ולהתחיל בהליך גירושין. מדובר בדרך כלל במי שלא מצליחים להגיע לתובנות והסכמות ביניהם. מצב שכזה מצריך היכרות עם טיפים חשובים שיובילו אתכם לניצחון המיוחל. הישארו כאן ותגלו תוך כמה רגעים את האינפורמציה הדרושה, כדי שתוכלו לצאת לדרך.

 

הטיפ ה – 1: תדאגו לייעוץ פסיכולוגי

אי אפשר להתעלם מהקושי הנפשי שעשוי לבוא לידי ביטוי בעת הליך הגירושין. מי שחוו את התרחיש מקרוב, ידעו להגיד שיש צורך בליווי מקצועי מצד גורם שבקיא בבריאות הנפש. בחרנו לפתוח בטיפ זה, משום שזה הבסיס החשוב ביותר להליך הגירושין. שכן, מומחה בתחום יאפשר לכם להגיע ליציבות נפשית ולהתמודד עם הקשיים שצפויים לצוץ לאורך כל הדרך.

 

הטיפ ה – 2: תסתייעו בטוען רבני

יש לא מעט זוגות שהתגרשו וגילו על חשיבות הסיוע מצד הטוען הרבני בשלב מאוחר. אם אתם רוצים להימנע מתרחיש שכזה, עליכם לקרוא את הפסקה הנוכחית בעיון רב. שכן, זו תגלה שמדובר בבעל מקצוע שילווה אתכם בכל ההליך שצפוי להתקיים בבית הדין הרבני. בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, טוען רבני מכיר את ההתנהלות של בית הדין הרבני מקרוב, כך שהוא יוכל לייצג אתכם בכל הנוגע להליכים שנוגעים לדיני משפחה ומתקיימים בכותלי בתי הדין הרבניים בארץ.

 

כך תבחרו בטוען רבני מוסמך ומומלץ

התנהלות נכונה מול בתי הדין הרבניים תעלה את הסיכויים שלכם לנצח בהליך הגירושין. כדי שזה יקרה, עליכם להשאיר בצד את קריטריון העלות שנוגע לבירור אודות מחיר של ייצוג בבתי הדין ולשים במרכז את איכות השירות שתקבלו. לכן, נמליץ לבדוק שאתם פונים לטוען רבני שלמד במוסד שמוכר על ידי הנהלת בתי הדין הרבניים. תוכלו לבדוק זאת באמצעות בקשה לקבלת תעודה שמוכיחה שהטוען הרבני סיים בהצלחה את הלימודים וקיבל את רישיון העסק.

 

הטיפ ה – 3: תאספו ראיות

אם אתם רוצים להעלות את הסיכוי שלכם לנצח בהליך גירושין, עליכם להתחיל כבר עכשיו באיסוף ראיות. חשוב לציין שמדובר בראיות שעשויות לבוא לידי ביטוי בתחום הכלכלי והאישי. אם למשל גיליתם שבן או בת הזוג מבריחים נכסים או מנהלים קופה סודית כלשהי, כדי למנוע בהמשך את החלוקה השוויונית ברווחים, עליכם להוציא מסמכים שישמשו כראיה בהליך המשפטי. במקרה שבו ידוע שהתקיימה בגידה, יש לצלם את תכתובות המייל, הודעות SMS או כל מסמך אחר שיכול להוכיח על קיומה של הבגידה שאירעה.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לנצח!

התחלת הליך הגירושין מצריכה יישום של פעולות חשובות שיכולות להביא בסופו של דבר לניצחון מוחץ. המידע שהוצג בפניכם עד כה, צפוי להעלות את הסיכויים לנצח בהליך, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפים השונים ולצעוד אל מדרגות הרבנות בידיעה שהניצחון הוא שלכם.

איך תנצח

אולי יעניין אותך גם