חיפוש

4 טיפים למציאת עו"ד תותח!

יצירת קשר עם עורך דין (מכל תחום) מצריכה היכרות עם טיפים בסיסיים שיאפשרו לבחור נכון. שכן, מדובר בבעל מקצוע שצריך ללוות אתכם על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו לקבל את המגיע לכם בהתאם לקבוע בחוק. מדריך זה יציג בפניכם את 4 הטיפים שיובילו אתכם לעורך דין תותח. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתקבלו את כל המידע הרלוונטי בנושא. 

 

טיפ מספר 1 – תבחרו בעורך דין לפי תחום העיסוק העיקרי שלו

כידוע, עורכי דין עוסקים לעיתים במספר תחומים בו זמנית. אתם צריכים לבדוק שעורך הדין שייבחר על ידיכם בסופו של דבר יעסוק בתחום אחד בלבד (הכוונה כמובן לתחום שלשמו פניתם אליו). נסביר שהתמחות בתחום אחד מאפשרת לעורך הדין להכיר בו מקרוב ולהתמצא בכל השינויים שעברו לאחרונה בחוק. עורך דין שעוסק בכמה תחומים שונים, עשוי שלא להכיר בכל אחד מהם ב – 100%. לכן, זהו תרחיש שראוי להימנע ממנו.

טיפ מספר 1 – תבחרו בעורך דין לפי תחום העיסוק העיקרי שלו

טיפ מספר 2 – תערכו חיפוש אקראי בגוגל

אל תטעו לחשוב שאנו מציעים לכם לבחור את עורך הדין שלכם באופן אקראי. שכן, מדובר בשיטת סינון ראשונית בלבד, שתאפשר להגיע לכמה עורכי דין שמתאימים לקריטריון שהופיע בטיפ הקודם. כך יתאפשר לכם ליישם את שאר הטיפים שיוצגו בהמשך. שימו לב, בחרנו להקל על מי שיעדיפו להימנע מחיפוש זה (שעשוי להיות ממושך). לכן, צירפנו את הקישור הבא שיוביל אתכם לאתר של עורך דין נחשב: https://www.sek-lev.com.

 

טיפ מספר 3 – תקראו חוות דעת שמופיעות בלשונית הביקורות

אי אפשר לפנות לבעל מקצוע לפני שקוראים את חוות הדעת שמופיעות בלשונית הביקורות. שכן, זו נחשבת לפלטפורמה אמינה שמקנה את כל המידע הרלוונטי. נסביר שעליכם לבדוק את טיב הביקורות שנכתבו אודות עורך הדין שנבחר על ידיכם בשלבים הקודמים. כך תוכלו לקבל פרטים מקיפים אודות הפרמטרים החשובים הבאים:

  • מקצועיות
  • וותק
  • יחסי אנוש
  • הצלחות בתיקים קודמים

טיפ מספר 3 – תקראו חוות דעת שמופיעות בלשונית הביקורות 

טיפ מספר 4 – תתעקשו על שיחת ייעוץ טרם ההגעה למשרד

מומלץ לקבוע שיחת ייעוץ טלפונית טרם קביעת פגישה פרונטלית במשרדו של עורך הדין. שכן, שיחה זו תאפשר לכם לשמוע את קולו של עורך הדין ולהבין מתוך דבריו אם הוא מתאים לכם. שכן, יש עורכי דין שיתגלו כשתלטנים או כמי שידברו אליכם בזלזול. כך תוכלו לחסוך זמן רב ולהמשיך בחיפוש שתואם לטיפים שהוצגו לעיל. כמובן שתוכלו לתאם פגישה בהקדם, לאחר שתגלו שמדובר בעורך דין שמתאים לכם מכל הבחינות.

 

השורה התחתונה: צאו לדרך!

כל אחד צריך להכיר ב – 4 הטיפים שיובילו למציאת עורך דין תותח. כעת אתם מכירים בנתון חשוב זה ובכל המידע הדרוש, כך שנותר לכם רק להביא אותו לידי ביטוי. רגע לפני סיום, נציע להעביר את המדריך הנוכחי לאחרים, כדי שהם יוכלו להכיר באינפורמציה החיונית שהוצגה כאן.

4 טיפים למציאת עוד תותח!

אולי יעניין אותך גם