חיפוש

תאונת דרכים פגע וברח – איך להתמודד עם הבירוקרטיה

אין דבר מדכא יותר מאשר לקחת חלק בתאונת דרכים.

תאונות הדרכים הן מכת מדינה, ולא רק – הן עניין שכל העולם סובל ממנו עשרות פעמים מדי יום.

כמובן שקיימים כמה וכמה סוגים של תאונות דרכים, כאשר חלקן קשות יותר וחלקן קלות יותר, אולם עצם ההשתתפות באחת כזו היא כבר מפחידה ומאיימת.

על אחת כמה כמה הדבר הופך לא נעים כשמדובר על תאונת דרכים פגע וברח, שכן היא מובילה להתמודדות כמעט בלתי אפשרית מצד הקורבן.

אז איך אפשר להתמודד עם הבירוקרטיה שמגיעה אחרי תאונת דרכים פגע וברח? כל מה שצריך לדעת כאן למטה.

 

תאונת דרכים פגע וברח – מה זה בכלל?

אז למי מכם שטרם יצא לו להיתקל במונח הזה, כדאי שנעשה קצת סדר. תאונת דרכים פגע וברח היא תאונת דרכים שבה הנהג הפוגע פגע בקורבן ולא טרח לעצור על מנת להגיש עזרה או להתוודות, אלא פשוט ברח מהמקום. תאונת דרכים פגע וברח תוביל לכדי התמודדות לא פשוטה, שכן הקורבן צריך להתמודד לא רק עם הפגיעה שלו, אלא גם עם חוסר הידיעה של מי אשם במה שקרה לו.

 

תאונת דרכים פגע וברח – מורכב יותר, אך ממש לא בלתי אפשרי

תאונת דרכים פגע וברח מותירה את הקורבן בחוסר אונים גדול. מצד אחד, ברור שהעונש צריך לבוא על הנהג הפוגע, אך מצד שני – אין כל פיסת מידע שיכולה להוביל אליו. בדיוק בגלל הסיבה הזו, יתחיל מרדף אחרי כל רמז שיוכל להוביל לעקבות הפוגע ולתפיסתו. אז איך עושים את זה?

 

רשתות חברתיות – כמה שיותר להפיץ את הבשורה

הרשתות החברתיות מהוות היום כלי חשוב מאוד באיתור נהגים כאלו שברחו מן הזירה. פוסט עם פרטי התאונה שיביא איתו מספיק שיתופים, יוכל להוביל לכדי תפיסת הנהג הפוגע, על ידי שיתוף פעולה מטעם עדים שהיו בסביבה וקראו את הפוסט.

אפשרות נוספת היא לדייק את מקום הפגיעה, לפנות אל בתי עסק שנמצאים באיזור ולבקש להתבונן במצלמות האבטחה שלהם. לפעמים, גם מבלי להתכוון, יכולה לתפוס מצלמת אבטחה של עסק מסוים את המתרחש בכביש הסמוך, דבר שיכול להוביל לכדי תפיסת הנהג, על ידי זיהוי לוחית הרישוי שלו, פניו ועוד.

 

ייעוץ וליווי מטעם עורך דין אחרי תאונת דרכים פגע וברח

מה שבטוח הוא שלאחר תאונת דרכים פגע וברח אין טוב יותר מלהיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בתביעות ביטוח. עורך הדין מכיר את החוק, ויוכל להמליץ לכם על דרכי פעולה טובות שיובילו אתכם לכדי תפיסת הנהג הפוגע, ומיצוי הדין איתו.

עו"ד יניר הראל הוא הבחירה הכי טובה בשבילכם. עם ניסיון עשיר, מקצועיות ואדיבות אין סופית, יוכל עו"ד הראל להוביל אתכם לכדי הצלחה בתביעה שלכם ובאיסוף הראיות. שיהיה בהצלחה ורק בריאות!

 

תאונה בכביש ראשי

אולי יעניין אותך גם

ציוד ביתי
עורך דין תביעות
רהיט שניזוק בזמן הובלה

כל אחד מכם שחושב לעבור דירה צריך לקחת בחשבון דבר אחד פשוט. יש לבחור בקפידה חברת הובלות, שתעמוד בחוזה הכתוב, כדוגמת אירית הובלות. חברה מצוינת

קרא עוד »