פטור ממילואים

עבור חלק מהאנשים, צו מילואים משמע פגישת איחוד עם החברים ופעילויות השוברות את השגרה, אך יחד עם זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים מבקשים להוציא פטור ממילואים מסיבות כאלו ואחרות.

ברוב המקרים, ההסתייעות בעו"ד צבאי תייעל את כל התהליך ותקצרו. אז איך יוצאים ממילואים?

עד שנת 2010, אזרחים שעשו מילואים, היו חייבים בחוק ל-36 ימים של שירות (בשנה). כמובן וכיום עדיין שירות המילואים הוא חובה, אך מכסות המילואים השתנו, והיום ימי המילואים נקבעים על פי מודלים תלת-שנתיים.

תהליך הוצאת פטור ממילואים, נועד עבור מי מאיתנו המעוניינים להוציא פטור ממילואים על רקעים שונים, כגון: פטור על רקע של דת, פטור על רקע בריאותי-פיזי, פטור מילואים על רקע בריאותי-נפשי, פטור מטעמי מצפון ועוד.

אין ספק כי קיימות סיטואציות, בהן ניתן לצלוח כהלכה את תהליך הוצאת הפטור בעצמכם, אך לרוב, סיוע של עו"ד צבאי המנוסה ובקיא ברזי המערכות המשפטיות-צבאיות, יוביל לכך שכל התהליך יתקצר באופן משמעותי.

נוסף על כך, ידוע כי הבירוקרטיות הכרוכות בתהליך הוצאת פטור ממילואים הן מורכבות, כך שאם אתם תרים אחר הוצאת פטור ממילואים והבירוקרטיה מאיימת עליכם, ישנם עורכי דין צבאיים מנוסים ביותר, כאלו שעזרו לעשרות ומאות לפניכם.

עו"ד מירי גביש היא עורכת דין צבאית עתירת ניסיון ומנוסה בכל הקשור לתהליכים של הוצאת פטור ממילואים, עבירות נפקדות, עבירות סמים, חקירת מצ"ח ועוד.

למדריך המלא של עו"ד צבאי מירי גביש

מהו שירות המילואים ומי חייב בו לפי החוק?

שירות המילואים הוא חובה בישראל, הן עבור גברים והן עבור נשים. היחידות הסדירות של צה"ל מתוגברות על ידי יחידות המילואים השונות באופן שוטף,

והתגבור כולל את מעורבותם של יחידות המילואים בתרגילי שדה שונים, באימונים ובפעילויות מגוונות. גם אם סיימתם את מכסת ימי המילואים השנתיים שלכם, עדיין ניתן לקרוא לכם בצו 8, או במקרים בטחונים-דחופים אחרים.

על פי החוק במדינת ישראל, ניתן לקרוא לאזרח עבור שירות מילואים כאשר מתבצעות הכשרות היחידה או הכשרת החייל עצמו, עבור ארגון כוח אדם וניהולו, לטובת תעסוקה ופעילויות מבצעיות, ושירות שוטף בתפקיד בו חייל המילואים מוגדר.

אין ספק כי יחידות המילואים מבצעות מלאכה חשובה ונדרשת, אך יחד עם זאת, קיימים לא מעט מקרים בהם ניתן להוציא פטור משירות המילואים על רקעים שונים.

עבור אנשים המבקשים את הוצאת הפטור, ההמלצה היא לשבת לפגישת ייעוץ עם עו"ד צבאי להוצאת פטור מילואים. בפגישת הייעוץ, תדונו במצבכם עם עו"ד צבאי מנוסה שתדע כיצד להנחות אתכם, וכיצד לסייע לכם לצלוח את התהליך על הצד המוצלח ביותר.

מי זכאי לפטור מילואים?

קיימים מקרים בהם פטור ממילואים ניתן באופן אורגני וטבעי, כמו למשל מקרים של פטור מחמת גיל האזרח המשרת. לפי החוק במדינת ישראל, חייל מילואים יקבל את הפטור בגיל 40, בעוד שקצין יקבל את הפטור ממילואים בגיל 45.

ישנם גם תפקידים מבצעיים ותפקידים שונים אחרים שהמשרתים בהם מקבלים פטור ממילואים לקראת גיל 50.

במקרים אחרים, בהם קיים עודף של כוח אדם ביחידה בה אתם משרתים, אתם עשויים להיות מופתעים משיחת טלפון המבשרת לכם כי קיבלתם פטור מילואים על סמך צמצומי כוח אדם (צמצום כוח המילואים ביחידתכם).

אזרחית שנכנסת להיריון, היא זכאית כמובן לפטור ממילואים גם כן. במקרים רבים ניתן להוציא פטור מילואים על רקע בריאותי, נפשי ופיזי, כאשר מדובר על פרופיל 45 נפשי, או פרופיל 21 פיזי-בריאותי. במקרים בהם מדובר בחיילים המפגינים בעיות התנהגות, ניתן להוציא פטור ממילואים על רקע של אי-התאמה למערכת הצבאית.

לצערנו, קיימים במדינתנו לא מעט הורים שכולים, ועבורם התהליך של הוצאת פטור ממילואים פחות מסורבל בד"כ.

לא פעם, אנחנו משתנים. השנים עוברות, ואנחנו מוצאים את עצמנו מחזיקים בדעות השונות לגמרי מדעות ואג'נדות שהחזקנו בהן בעבר.

אין ספק כי מדינתנו היא מדינה הרוויה בהתרחשויות שונות, ולפעמים מקרה בודד עשוי לשנות את עולמם של אנשים. מדובר כמובן במקרים של פטור ממילואים על רקע מצפון, כאשר בד"כ האזרח מבקש לחדול מפעילויות צבאיות בהן הוא שירת בעבר.

בין אם מדובר בפטור מילואים מטעמי אידיאולוגיה או מטעמי דת וחזרה בתשובה, כדאי להסתייע בשירותיהם של עו"ד צבאיים.

כיצד בוחרים עו"ד לפטור ממילואים?

הדבר החשוב שצריך לזכור, הוא שהבחירה היא בידיכם. כלומר, באפשרותכם להסתייע בעורך דין מטעם הסנגוריה הצבאית (ללא תשלום), אך אתם גם יכולים לשכור את שירותיהם של עורכי דין פרטיים, כאלו המנוסים ומכירים את המערכת המשפטית-צהלי"ת ומסוגלים לסייע לכם בשלל תרחישים.

כשבוחרים עו"ד צבאי פרטי, כמובן ועליכם לייחס חשיבות עליונה לניסיון התעסוקתי והמקצועי של העו"ד. מירי גביש, עו"ד צבאי פרטי, היא עורכת דין המסייעת לצלוח עשרות ומאות מקרים במהלך השנה, החל במקרים של נפקדות, עבירות סמים ועוד.

משרדה של עו"ד מירי גביש מתמחה במקרים בהם קיימת הדרישה להוציא פטור ממילואים, וכל שעליכם לעשות זה ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ. בפגישה, תוכלו לדון עם עו"ד צבאי מנוסה באשר לאופציות העומדות בפניכם.  צרו קשר עוד היום עם עו"ד מירי גביש, והתחילו בתהליך הוצאת הפטור שלכם ממילואים.

האם כל עו"ד רשאי לעסוק בדין צבאי?

שימו לב, אם אתם מעוניינים לצאת ממילואים ותרים אחר שירותיהם של עורכי דין מומלצים, כדאי לזכור כי באפשרותכם לשכור עו"ד פרטיים, ואין שום הכרח בחוק המחייב אתכם להסתייע בסנגוריה המשפטית של צה"ל.

למעשה, בלימודי המשפטים שכולנו מכירים, אין כל התמחות כזאת או אחרת בלימודי משפט צהל"י, כך שאם עו"ד מעוניין לעסוק במשפט צהל"י, עליו ללמוד את התחום בעצמו.

בעקבות העובדה הזאת, עליכם לבחור עו"ד מנוסה בלבד. אם אתם מעוניינים לצאת ממילואים, שכרו עו"ד שמכיר את המשפט הצהל"י וכבר הוביל תיקים בעבר. זכרו, ככל שעורך הדין שלכם יהיה ממוקצע יותר במשפט הצהל"י, כך אתם למעשה מגבירים את סיכוייכם להוציא פטור ממילואים.

כיצד למצוא עורך דין מומחה למשרד הביטחון?

תביעה אל מול משרד הביטחון מחייבת התקשרות עם עורך דין אשר מומחה לתחום. כיצד נאתר? להלן הפרטים.

מעוניין לתבוע את משרד הביטחון? ובכן, אתה זקוק לעורך דין מומחה

תביעות נגד משרד הביטחון מוגשות לצערנו מדי שנה, וזאת בשל פגיעות או פציעות אשר נגמרו לכוחות הצבא, שב"ס, שוטרים, סוהרים ועוד. למעשה, התביעות הללו הפכו לנפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות, עת עלתה המודעות של משרתי משרד הביטחון כי הם זכאים למימוש מלוא זכותם – גם בהליך של תביעה, אשר נחשב למורכב במיוחד. למעשה, הליך תביעה אל מול משרד הביטחון עלול לארוך לא מעט זמן, וזאת בשל קשיים בירוקרטים כמו גם עומס אשר מוטל על בתי המשפט, ועל כן התנהלות אל מול משרד הביטחון חייבת להתבצע באמצעות עורך דין מומחה לתחום אשר ייצג את משרתי כוחות הביטחון, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הייצוג הטוב ביותר.

עורך דין מומחה

כיצד למצוא עורך דין מומחה?

כאמור, ישנה חשיבות לאיתור של עורך דין מומחה אשר ייצג אתכם כהלכה בזמן ההליך, כאשר כיום תהליך האיתור הפך לקל יותר. למעשה, באמצעות קבלת המלצות ממשרתי כוחות הביטחון ניתן להגיע לעורכי דין מומחים, כאשר המלצה מהווה אינדיקציה מצוינת על טיב הייצוג כמו גם האם אכן התביעה הוגשה כהלכה. בנוסף, מומלץ לבצע חקר שוק באינטרנט אודות עורכי דין אשר מתמחים בתחום, כאשר כיום ישנם אתרים אשר מדרגים את עורכי הדין ע"פ מידת המקצועיות, מיומנות, וותק וכן הצלחה או כישלון בתיקים אשר התנהלו אל מול משרד הביטחון. חשוב לציין כי כל מקרה נבחן לגופו, ועל כן חשוב לבדוק כי עורך הדין עמו אתם מעוניינים להתקשר התנסה בעבר בהגשת תביעה באותו תחום שלכם, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הייצוג שלכם יתבסס גם על מקרים תקדימים.

מחפשים את עורך הדין הטוב ביותר לצורך הגשת תביעה כנגד משרד הביטחון? הכירו את עו"ד גיא בית-און

עו"ד גיא בית און הינו מתמחה בייצוג תביעות נגד משרד הביטחון, והוא בעל ניסיון של מעל ל 14 שנים בתחום. משרדו של עו"ד בית און ייצג בהצלחה יתרה את אנשי כוחות הביטחון במגוון רחב של תיקים, כל זאת תוך מתן ייצוג הולם אשר שם דגש על הצרכים האישים כמו גם על קבלת מלוא הפיצוי, כמקובל בחוק. מתוך הבנה עמוקה כי אנשי כוחות הביטחון תרמו את מיטב שנותם וזמנם למען המדינה, מייצג משרדו של עו"ד בית און את אנשי כוחות הביטחון מתוך מטרה כי הם יקבלו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר, עד לשביעות רצונכם המלאה. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית, הנכם מוזמנים לפנות באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://beiton-law.co.il, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

מתי כדאי יהיה להתייעץ עם עורך דין צבאי?

ההבנה שעשיתם עבירה חמורה במסגרת השירות הצבאי שלכם היא לא הבנה פשוטה. יש אומנם מי שרגיל לבצע עבירות שונות, אך חשוב להבין שיש הבדל בין עבירת משמעת קלה או עבירה שקשורה לייצוגיות ולמדים ובין עבירות אחרות. יש אפילו הבדל בענישה בין עבירת מתי כדאי יהיה להתייעץ עם עורך דין צבאי? ובין עבירה של מתי כדאי יהיה להתייעץ עם עורך דין צבאי?הפקרת נשק או הטרדה מינית, כך שכל מקרה צריך להיבדק לגופו. זה לא משנה מה הוביל אתכם. לבצע את העבירה שביצעתם וזה גם לא חשוב האם בעבר הייתם אלימים או לא. מה שבטוח זה שעכשיו, כשאתם נמצאים בפתחו של משפט צבאי, אתם חייבים לבחור עורך דין צבאי מקצועי ביותר שיוכל לעזור לכם. בהחלט עלול להיות שעוה"ד שלכם לא יוכל לבטל את העונש שלו אתם צפויים, אך הוא בהחלט יוכל למזער את העונש. לכן, אפילו אם לרגע חשבתם לבחור באחד מעורכי הדין שהצבא מעמיד לשירותכם בחינם, עדיף יהיה לבחור עו"ד פרטי. עורך דין צבאי שייתן לכם שירות באופן פרטי, ובתשלום, יעשה למענכם בדרך כלל הרבה יותר מאשר כל איש מקצוע אחר שעובד מטעם הצבא, אז למה אתם מחכים?

מה יעשה למענכם עוה"ד?

כאשר מדברים על פניה לעורך דין צבאי צריך להבין שהדבר הבסיסי זו התקשורת שלכם עם איש המקצוע. כלומר, אם תגיעו לפגישה עם עוה"ד שלכם ולא תספרו לו את האמת, או שלא תמסרו לו את כל המידע, עלול להיות שהוא לא יוכל לעזור לכם בצורה מושלמת. לכן, אפילו אם קשה לכם להודות בדברים ואפילו אם הייתם מעדיפים לשמור על סודיות, פרטיות או חיסיון אישי ורפואי – מול עורך הדין שלכם אתם חייבים להיות כמה שיותר גלויים. בהתאם לכל המידע שתמסרו לעוה"ד הוא יבדוק את הדברים וביחד אתכם הוא ינסה להבין האם יש לכם עילה לתביעה או, מצד שני, מה היא דרך ההגנה הנכונה ביותר עבורכם. בנוסף לכל אלה, עוה"ד שלכם יוכל גם לתדרך אתכם לגבי ההתנהגות שלכם מעתה ועד לסוף התהליך המשפטי. כלומר, האם יש דברים שעדיף לכם להימנע מלעשות או להגיד אותם והאם עדיף שלא תבואו במגע עם אנשים מסוימים. כל הפרטים הללו חשובים ויכולים להשפיע על המשך מהלך הדברים, מה שמסביר מדוע יש חשיבות אדירה לפניה לעו"ד כזה כמה שיותר מהר.

פנו רק לעורך דין מומלץ

זה לא סוד שבישראל יש הרבה מאוד עורכי דין וחלקתם הם עורכי דין צבאיים. עם זאת, ולמרות שפע אנשי15 המקצוע בתחום הזה,  לא כל עורכי הדין הם אנשים שתרצו לקבל מהם שירות. לכן יש מקום לבדוק את ההמלצות, כי אם יש משהו שאפשר לסמוך עליו, אלה הן חוות הדעת השונות. כאשר לגבי עורך דין מסוים אתם מוצאים אינספור חוות דעת חיוביות אונליין, זה כנראה אומר שיש כאן על מי לסמוך. לעומת זאת, אם לגבי עורך דין מסוים יש גם הרבה ביקורות שליליות, בהחלט יכול להיות שכדאי לכם להמשיך ולחפש איש מקצוע אחר. מה שבטוח זה שרק עם עו"ד אמין ורציני תרגישו שיש מי שדואג לכם ואין סיבה להתפשר על הנושא הזה, בכל מקרה – מומלץ להתייעץ עם מירי יעקב גביש.

עורך דין צבאי ושירותיו המקצועיים

אם גם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, בחרתם לקחת חלק במערכת הצבאית ולפתח במסגרת הזאת את הקריירה שלכם, אתם בוודאי יודעים שלצבא יש גם את מערכת המשפט שלו. כלומר, כל עבירה שנעשית במסגרת השירות הצבאי נשפטת גם במסגרת הזאת, מה שאומר שאם אתם מעורבים בפרשייה כזו או אחרת ואתם צריכים עורך דין, יהיה עליכם לפנות לעורך דין צבאי. עורך דין צבאי הוא אדם שלא רק למד משפטים, אלא עשה התמחות בתחום הצבאי, וזה אומר שהוא מכיר את מערכת המשפט הצבאית לעומק. לכן, אם לרגע חשבתם שתוכלו לפנות לכל עורך דין באשר הוא ולבקש ממנו שירות, דעו שאתם טועים. מה שכן, זה לא משנה על איזה סוג של עבירה מדובר וזה אפילו לא חשוב אם אתם אשמים או לא, כי מה שבטוח זה שעליכם לפנות לעורך הדין הטוב ביותר שיש. יתרה מכך, לא כדאי לדחות את הדברים ומומלץ ביותר לחפש את עוה"ד שלכם כבר עכשיו, כי כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ושיש מי שיעשה הכול כדי למזער את העונש שלו אתם צפויים.

האם לעוה"ד הצבאי יש ניסיון כמו למשל עו"ד מירי יעקב גביש?

יש כמובן הרבה עורכי דין במערכת הצבאית שיוכלו לתת לכם שירות, אך האמת היא, שלא לכולם יש ניסיון בתחום הספציפי שבו אולי אתם זקוקים לעזרה. לכן, בין אם אתם מעורבים בפרשייה כמו:

·       הפקרת נשק

·       עבירות נשק

·       עבירות מיניות

·       עריקות

או כל עבירה אחרת, חשוב לברר מול עוה"ד שלכם האם הוא מנוסה בתחום הספציפי שעליו מדובר. אין כל טעם לפנות לעורך דין צבאי שאומנם עוסק בתחום הזה מזה שנים אך מעולם לא נתקל בתיק כמו התיק שבו אתם מעורבים. בנוסף לכך, רגע לפני שאתם בוחרים את עורך הדין הראשון שאת השם שלו שמעתם, אנחנו מציעים לכם לבדוק לגביו כמה דברים. לדוגמא, האם הלקוחות שלו באמת ממליצים עליו? האם, כאשר אתם עושים לגביו חיפוש בגוגל, אתם מוצאים רק חוות דעת חיוביות? הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, כי זו בדיוק המטרה שלשמה אתם פונים לעורך דין כזה. לכן, אם ניתן לעשות מראש כמה שיותר בירורים ובהתאם לכך לבחור את מי שמתאים לכם, מדוע לוותר על כך?

ספרים

האם כל עורכי הדין הצבאיים גובים שכר טרחה מופקע?

אין ויכוח על כך שממש כפי שקורה במערכת המשפט האזרחית, גם במערכת המשפט הצבאית יש עורכי דין שגובים מחירים מופקעים. לכן ברור מדוע אפילו אם אתם אנשי קבע, תרצו לשלם כמה שפחות, כי מה פתאום שתוציאו את כל המשכורת שלכם על שירותיו של עורך הדין? אם הרגשתם לרגע לא נעים לפנות אל כמה עורכי דין ולהשוות בין המחירים שכל אחד מהם גובה, כדאי שתדעו שאתם יכולים להרגיש לגמרי בנוח. בסופו של דבר לכל עורך דין יש את האפשרות לגבות מכם איזה מחיר שהוא רוצה, אך רק אתם תחליטו כמה לשלם. כדאי לזכור שאומנם הרבה פעמים קיים הפיתוי לבחור את עוה"ד שהמחירים אצלנו הכי גבוהים, כי זה נראה כאילו הוא יותר מקצועי מאחרים, אך לא תמיד זה המצב. לכן שווה לכם גם לדבר עם עורכי דין ששכר הטרחה אצלם סביר יותר, כי הדבר האחרון שתרצו זה להכניס את עצמכם לחובות כלכליים. אתם תראו שאם עורך הדין שלכם יהיה באמת איש מקצוע רציני ומנוסה, יש סיכוי סביר שהעונש שתקבלו יהיה הרבה יותר נמוך ממה שאתם חוששים.

 

עורך דין צבאי ושירותיו המקצועיים

אם גם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, בחרתם לקחת חלק במערכת הצבאית ולפתח במסגרת הזאת את הקריירה שלכם, אתם בוודאי יודעים שלצבא יש גם את מערכת המשפט שלו. כלומר, כל עבירה שנעשית במסגרת השירות הצבאי נשפטת גם במסגרת הזאת, מה שאומר שאם אתם מעורבים בפרשייה כזו או אחרת ואתם צריכים עורך דין, יהיה עליכם לפנות לעורך דין צבאי עם ניסיון כמו עו"ד מירי יעקב גביש. עורך דין צבאי הוא אדם שלא רק למד משפטים, אלא עשה התמחות בתחום הצבאי, וזה אומר שהוא מכיר את מערכת המשפט הצבאית לעומק. לכן, אם לרגע חשבתם שתוכלו לפנות לכל עורך דין באשר הוא ולבקש ממנו שירות, דעו שאתם טועים. מה שכן, זה לא משנה על איזה סוג של עבירה מדובר וזה אפילו לא חשוב אם אתם אשמים או לא, כי מה שבטוח זה שעליכם לפנות לעורך הדין הטוב ביותר שיש. יתרה מכך, לא כדאי לדחות את הדברים ומומלץ ביותר לחפש את עוה"ד שלכם כבר עכשיו, כי כך תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ושיש מי שיעשה הכול כדי למזער את העונש שלו אתם צפויים.

האם לעוה"ד הצבאי יש ניסיון?

יש כמובן הרבה עורכי דין במערכת הצבאית שיוכלו לתת לכם שירות, אך האמת היא, שלא לכולם יש ניסיון בתחום הספציפי שבו אולי אתם זקוקים לעזרה. לכן, בין אם אתם מעורבים בפרשייה כמו:

  • הפקרת נשק
  • עבירות נשק
  • עבירות מיניות
  • עריקות

או כל עבירה אחרת, חשוב לברר מול עוה"ד שלכם האם הוא מנוסה בתחום הספציפי שעליו מדובר. אין כל טעם לפנות לעורך דין צבאי שאומנם עוסק בתחום הזה מזה שנים אך מעולם לא נתקל בתיק כמו התיק שבו אתם מעורבים. בנוסף לכך, רגע לפני שאתם בוחרים את עורך הדין הראשון שאת השם שלו שמעתם, אנחנו מציעים לכם לבדוק לגביו כמה דברים. לדוגמא, האם הלקוחות שלו באמת ממליצים עליו? האם, כאשר אתם עושים לגביו חיפוש בגוגל, אתם מוצאים רק חוות דעת חיוביות? הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, כי זו בדיוק המטרה שלשמה אתם פונים לעורך דין כזה. לכן, אם ניתן לעשות מראש כמה שיותר בירורים ובהתאם לכך לבחור את מי שמתאים לכם, מדוע לוותר על כך?

חיילים בשדה

האם כל עורכי הדין הצבאיים גובים שכר טרחה מופקע?

אין ויכוח על כך שממש כפי שקורה במערכת המשפט האזרחית, גם במערכת המשפט הצבאית יש עורכי דין שגובים מחירים מופקעים. לכן ברור מדוע אפילו אם אתם אנשי קבע, תרצו לשלם כמה שפחות, כי מה פתאום שתוציאו את כל המשכורת שלכם על שירותיו של עורך הדין? אם הרגשתם לרגע לא נעים לפנות אל כמה עורכי דין ולהשוות בין המחירים שכל אחד מהם גובה, כדאי שתדעו שאתם יכולים להרגיש לגמרי בנוח. בסופו של דבר לכל עורך דין יש את האפשרות לגבות מכם איזה מחיר שהוא רוצה, אך רק אתם תחליטו כמה לשלם. כדאי לזכור שאומנם הרבה פעמים קיים הפיתוי לבחור את עוה"ד שהמחירים אצלנו הכי גבוהים, כי זה נראה כאילו הוא יותר מקצועי מאחרים, אך לא תמיד זה המצב. לכן שווה לכם גם לדבר עם עורכי דין ששכר הטרחה אצלם סביר יותר, כי הדבר האחרון שתרצו זה להכניס את עצמכם לחובות כלכליים. אתם תראו שאם עורך הדין שלכם יהיה באמת איש מקצוע רציני ומנוסה, יש סיכוי סביר שהעונש שתקבלו יהיה הרבה יותר נמוך ממה שאתם חוששים.