תוכן עניינים

יצירת קשר מהיר

נפגעת בתאונת דרכים? מה עכשיו למי פונים? איך מקבלים פיצוי ?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

למרות שכולנו מבינים את הסיכון שבתאונות דרכים, עד שזה לא קורה לנו באופן אישי אנחנו לא באמת עוצרים לתת על כך את הדעת. אם גם אתה נפגעת בתאונת דרכים ואם ברור לך שמגיע לך לפחות פיצוי, ברור שתרצה לקבל אותו כמה שיותר מהר ותוך מינימום אי נעימויות ומאבקים. זה נשמע לך מוכר? זקוק לעזרה? עיין במאמר שלפניך וקבל את כל התשובות הנכונות.

למה אתה חייב

זה לא משנה אם מי שפגע בך מודה שהוא אשם, אם היו במקום עדים או לא, כי מה שבטוח זה שעל שירותיו של עוה"ד לא תוכלו לוותר. עורך דין תאונות דרכים הוא איש המקצוע שידאג הלכה למעשה שתקבל את הפיצוי המגיע לך, ובמידה והדברים יסתבכו, הוא גם יהיה זה שיוכל לעזור לך לנהל את המאבק כולו. לכן יש צורך להשקיע בבחירת עוה"ד שלך והאמת היא, שגם לא כדאי לדחות את העניין. זה לא משנה עד כמה תאונת הדרכים הייתה חמורה או לא ועד כמה הפגיעה קשה, כי מה שבטוח זה שרצוי שעוה"ד ייכנס לעניינים כמה שיותר מהר.

רכב אחרי תאונה

איך בוחרים עורך דין לענייני תאונות דרכים?

זה ברור שאם תעשה חיפוש מהר אתה תראה שבכל הארץ יש הרבה מאוד עורכי דין וחלק מהם מתמחים בתחום הספציפי של תאונות הדרכים. עם זאת, בוודאי לא היית רוצה להפקיד את הטיפול במקרה שלך בידיו של כל עורך דין באשר הוא, מה שמסביר מדוע בהחלט כדאי יהיה לבדוק אל מי אתה פונה. בדוק, לדוגמא, האם עורך הדין שלך מנוסה? מוכר? האם יש לו מוניטין בתחום הזה? בין אם התאונה שעברת הייתה מאוד מורכבת וקשה להוכיח שאתה הקורבן ובין אם העניין יחסית פשוט, אתה חייב את עורך הדין הכי טוב שיש לצדך. לכן, אפילו אם בן הדוד שלך הוא עו"ד לענייני תאונות דרכים, זה לא אומר שרק בשל הקרבה המשפחתית כדאי יהיה לפנות אליו. יש טעם לבדוק את חוות הדעת באינטרנט, לקרוא כמה שיותר המלצות וכך לבחור את האדם הנכון לך ביותר.

כמה יכול לעלות לך התהליך?

אפילו אם מגיע לך פיצוי בגין הנזק שנגרם לך כתוצאה תאונת הדרכים, טבעי שכאשר אתה שוכר את שירותיו של עוה"ד, יהיה עליך לשלם לו לא מעט כסף. לכן ברור מדוע העלות זה עוד נתון שיכול להטריד אותך כאשר אתה מחפש עו"ד וזו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לך לברר זאת לעומק. עורכי הדין שעובדים בתחומם בעידן המודרני רגילים לכך שהלקוחות מדברים איתם על כסף עוד לפני תחילת התהליך, ובצדק, כי מה פתאום לשלם סכומים מופקעים? לכן כדאי שגם אתה תעשה זאת כי אין סיבה לבחור את עוה"ד שאצלו התעריף הוא הכי יקר שיש.

לקביעת פגישה לחצו כאן: https://aa-lawyers.co.il.

פצוע
חוק ועריכת דין
תביעות ביטוח לנפגעי תאונות דרכים

בתקופה בה תאונות דרכים הפכו להיות ״מכת מדינה״, אנו נאלצים להתמודד, כמו רוב אזרחי ישראל בצורה כזו או אחרת, בהתמודדות עם השלכותיה של תאונת דרכים.

קרא עוד
מילוי בקשה
חוק ועריכת דין
איך מגישים בקשה לפשיטת רגל

אדם שנמצא במצב בו איננו מסוגל יותר לעמוד בחובות שלקח על עצמו מגיע להליך של פשיטת רגל.  המשמעות היא שגם בהתחשב בהכנסותיו הבאות הוא לא

קרא עוד
זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!