חיפוש

מרכיב עדשות מגע ויושב שעות במשרד? כך תבחר את העדשות המתאימות ביותר עבורך

אם אתה מרכיב עדשות מגע ועובד במשרד, חשוב שתבחר את סוג העדשות המתאים ביותר עבורך. עדשות מגע שאינן מתאימות לך, יכולות לגרום לגירוי בעיניים, אי נוחות ואף לזיהומים – על כך במאמר הבא.

 

סוג העבודה שלך

אם אתה עובד בעבודה פיזית, ייתכן שתרצה לבחור עדשות מגע עמידות יותר. עדשות מגע יומיות או שבועיות עשויות להיות בחירה טובה יותר מאשר עדשות מגע חודשיות. אם אתה עובד בעבודה משרדית סטטית, ייתכן שתרצה לבחור עדשות מגע נוחות יותר. עדשות מגע חודשיות עשויות להיות בחירה טובה יותר מאשר עדשות מגע יומיות או שבועיות במקרה כזה. כך תבחר את העדשות המתאימות ביותר עבורך

שעות העבודה שלך במשרד

אם אתה עובד שעות ארוכות במשרד, מומלץ לבחור עדשות מגע שאינן דורשות ניקוי ותחזוקה רבים.

 

תנאי הסביבה במשרד

אם אתה עובד במשרד עם אור חזק, ייתכן שתרצה לבחור עדשות מגע עם הגנה מפני קרני  .UV  עדשות מגע עם הגנה מפני קרני UV יכולות לעזור להגן על העיניים שלך מפני נזק כרוני. לעומת זאת, אם אתה עובד במשרד עם מזגן, ייתכן שתרצה לבחור עדשות מגע שאינן מייבשות את העיניים. עדשות מגע עם תכונות לחות יכולות לעזור לשמור על העיניים שלך לחות. האוויר במשרד יכול להיות מלא בגירויים, כגון אבק, עשן, או אדים. אם אתה רגיש לגירויים, ייתכן שתרצה לבחור עדשות מגע שתוכננו במיוחד להיות נוחות ועם עמידות גבוהה לזיהומים.

 

העדפות אישיות

כמובן, חשוב גם לקחת בחשבון את העדפות האישיות שלך בעת בחירת עדשות מגע. אם אתה לא בטוח אלו עדשות מגע הן המתאימות לך ביותר, מומלץ להתייעץ עם רופא עיניים או אופטומטריסט.

 

טיפים לבחירת עדשות מגע למשרד

  • בקר אצל רופא עיניים או אופטומטריסט. הם יוכלו לעזור לך לקבוע את סוג העדשות המתאים ביותר עבורך בהתבסס על צרכי הראייה שלך ותנאי הסביבה שלך.
  • הזמן שימוש ניסיון בעדשות מגע. אם אתה לא בטוח אלו עדשות מגע הן הנכונות עבורך, תוכל להזמין עדשות ניסיון אצל ספקי עדשות מגע רבים. הדבר מאפשר לך לנסות את העדשות במשך מספר ימים או שבועות לפני שאתה מחליט אם הן מתאימות לך.
  • הקפד על תחזוקה נכונה. חשוב להקפיד על תחזוקה נכונה של עדשות המגע כדי להפחית את הסיכון לזיהומים. השתמש בפתרון לניקוי עדשות מגע המיועד לעדשות המגע שלך והחלף את העדשות שלך בהתאם להוראות של רופא העיניים או האופטומטריסט.
  • הקפד על היגיינה נכונה של הידיים. לפני שאתה נוגע בעדשות המגע שלך, רחץ את הידיים היטב במים וסבון במשך 20 שניות לפחות.

 

סיכום

על ידי ביצוע הצעדים הללו והתאמה נכונה של עדשות המגע, תוכלו למצוא את עדשות המגע המושלמות עבור עבודה במשרד על מנת שיהיו נוחות ויעילות במשך כל יום העבודה.

עדשות מגע

אולי יעניין אותך גם

מַחֲלָה
כללי
יש לך מחלה? דע את זכויותיך!

המטלות והאתגרים של חיים עם מחלה יכולים להיות מעיקים ומתישים. מעבר לקושי הרפואי והנפשי, חולים רבים נאלצים להתמודד עם עול כלכלי כבד, ועם חוסר ידע

קרא עוד »
עבירות צווארון לבן
כללי
מהן עבירות צווארון לבן?

עבירות צווארון לבן הן עבירות לא אלימות המבוצעות על ידי אנשים במסגרות מקצועיות או עסקיות. פשעים אלה כוללים בדרך כלל הונאה או פעילויות בלתי חוקיות

קרא עוד »