יצירת קשר מהיר

לימודי משפטים – מסלול ערב לעומת יום כל היתרונות והחסרונות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לימודי משפטים ידועים כתחום מאוד מבוקש באקדמיה, במיוחד בישראל- לא רק עבור השואפים להפוך למשפטנים. לימודי משפטים פותחים דלתות בשלל תחומים ומקלים על התקדמות במסלולי קריירה שונים. הביקוש הגדול הוביל לפתיחה של מכללות רבות, המעוניינות לתת מענה למגוון של אוכלוסיות, המגיעות ללימודי המשפטים מסיבות שונות ועם צרכים שונים.

האם ללמוד בשעות הערב או בשעות הבוקר?

הבחירה בשעות הלימודים הנוחות לכם ביותר צריכה להתבסס על העדפות הלמידה האישיות שלכם, אבל לפני הכל חשוב לסקור את הקשר שיש לבחירת שעת הלימודים עם חייכם הפרטיים וכיצד היא תשפיע על חיי המשפחה שלכם ועל היכולת שלכם לפרנס.

על אף ששעות הלימודים המקובלות הן שעות הבוקר, מכללות רבות מבינות, שיש אוכלוסיות יעד שלמות, שמעוניינות בתחום לימודי משפטים, אך לא יכולות לפנות את שעות הבוקר לשם כך.

ציוד משפטי

למי מיועדים לימודי משפטים בערב ולמי בבוקר?

לימודי משפטים בשעות הבוקר בדרך כלל מתנהלים במסלול אינטנסיבי ותובעני במיוחד, הדורש מהסטודנטים לפנות חמישה ימים בשבוע ואת כל שעות היום בצורה מוחלטת לטובת הלימודים.

שעות הערב הנשארות פנויות באופן חלקי, מאפשרות לסטודנטים לעבוד במשרה חלקית או מלאה, אך בשעות לא שגרתיות.

לסטודנטים שהם גם הורים לילדים זה עשוי להיות יתרון, מפני ששעות הלימודים האינטנסיביות המתקיימות בבוקר מפנות להם את הערב לעבודה או למשפחה. בנוסף לימודי בוקר מקצרים את תקופת הלימודים כולה, אך גם הופכים אותה ללחוצה וצפופה במיוחד, מה שמאוד מקשה על הורים שצריכים גם לפרנס.

לימודי משפטים בערב יכולים לתת מענה לאנשים שחייבים לעבוד בשעות הבוקר ואם הם הורים, שיש להם מענה לילדים בשעות הערב- הדבר מפנה להם זמן יקר מפז ללימודים.

מכיוון שלימודי הערב מתקיימים בדרך כלל לאורך שלושה ימים בשבוע ומתנהלים במתכונת גמישה ורגועה יותר – הם מאפשרים לאוכלוסיות מגוונות יותר לחתור לבניית מסלולי קריירה איכותיים.

האם יש הבדל בתוכן בין לימודי הערב ללימודי הבוקר?

ברוב המקרים, התכנים יהיו זהים בין לימודי משפטים המתקיימים בשעות הערב או בשעות הבוקר.

ההבדלים בין שעות הלימוד יבואו לידי ביטוי בימות השבוע ובשעות הלימודים.

בשני המקרים – לימודי משפטים יקנו לכם את כל הידע הדרוש לקבלת תואר ראשון במשפטים.

עולם המשפטים מקיף כל תחום בחיינו והכרה של העולם הזה יכולה לשרת אתכם נאמנה לא רק כמשפטנים, אלא כמעט בכל תחום אחר, בו תבחרו לעסוק: באקדמיה, או בתפקידי ציבור, בתחום התקשורת, או הכלכלה והפוליטיקה.

לימודי המשפטים יחשפו אתכם לתחום המשפט הפלילי, דיני משפחה, דיני חברות, הייטק ועוד.

חולה
רשלנות רפואית

ייצוג משפטי של חברת תרופות

ישנם מקרים, ולצערנו בכמות לא קטנה כלל, בהם חברות התרופות מתנהגות בדרכים לא לגיטימיות ולא חוקיות, במקרים רבים כדי למקסם רווחים וכתוצאה מכך נוצרת פגיעה

קרא עוד
תרופות ומזרק
משפט וחוק

עו"ד חברת תרופות

ההליכים המשפטיים המתנהלים נגד חברות התרופות ונגד המערכת הרפואית בכלל הינם מגוונים ובעלי השלכה משמעותית הן על חיי הפציינטים והן על תוחלת הטיפול הרפואי שיגיע

קרא עוד
כרטיסי אשראי
חוק ועריכת דין

איך עוברים בנק

עד לפני כמה שנים, הערימו הבנקים קשיים לא מעטים בפני לקוחות שהיו מעוניינים לעזוב את הבנק, לטובת בנק אחר. ככל שמצבו הפיננסי של הלקוח היה

קרא עוד

זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!