חשיבותו של הסכם ממון לפני נישואין

כיסים ריקים

הסכם ממון יכול לחלץ אתכם מתוסבכת משפטית וכלכלית ארוכת שנים, כמו גם להבטיח את מימוש האינטרסים. כיצד? להלן הפרטים.

הסכם ממון – בעל חשיבות עליונה בטרם מתחתנים

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן וההתרגשות כידוע, גדולה. יחד עם זאת, פרמטר מהותי וחשוב ביותר אשר עליו יש לדגש הוא חתימה על הסכם ממון, וזאת כחלק מהבטחת העתיד הכלכלי שלכם, באם תיפרדו. לצערנו, הסטטיסטיקה מדברת על כך כי אחד מתוך שלוש זוגות עתיד להיפרד, ועל כן חשוב מאוד להיערך לעתיד כמו גם למנוע מצב בו תיקלעו למאבקים מרים בבתי המשפט. ניתן לראות כי כיום גם בתי המשפט נוטים להעביר זוגות אשר נאבקים על עניינים פיננסים וכלכלים הליך גישור, אולם לאור העובדה כי הליך פרידה הוא הליך כואב ואמוציונלי, לעיתים בעבור צד אחד בלבד, חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין כמו גם צוות משפטי אשר יעזור לכם להימנע מהסיטואציה הלא נעימה הזו, כל זאת ע"י חתימה על הסכם ממון.

חתימה על הסכם – הסכם משפטי אשר מעוגן בחוק

למעשה, הסכם ממון הוא הסכם משפטי לכל דבר ועניין אשר נועד להסדיר את חלוקת הרכוש כמו גם הכספים של בני הזוג, בעת פרידה. למעשה, מדובר בהסכם מקיף מאוד אשר בו לא מעט סעיפים, גם באשר לצאצאים עתידים וחלוקת המזונות של בני הזוג, במידה ואכן יתרחש תהליך של פרידה. חשוב לזכור כי מדובר בהסכם אשר חייב להיות מפורט ככל האפשר, וזאת משום שבמידה וישנו סעיף אשר לא צויין, לדוגמא – חלוקת רכוש עתידי, אתם עלולים להיקלע לתסבוכת משפטית קשה ביותר אשר עלולה גם להתקיים במשך שנים רבות. אם בעבר היה מדובר בהסכם אשר היה נחתם רק בעבור אנשים עשירים או בעלי פרופיל ציבורי גבוהה, כיום מדובר בהסכם סטנדרטי אשר נחתם מדי יום בעשרות מקומות ברחבי הארץ, כל זאת בליווי כאמור של ליווי משפטי.

ליווי משפטי לצורך חתימה על הסכם ממון

את הסכם הממון יש לבצע רק באמצעות עורך דין אשר אחראי על ניסוח ההסכם כמו גם החתימה של שני בני הזוג, כאשר במידה ואחד מבני הזוג מסרב לחתום – ההסכם לא יהיה תקף. לכן, חשוב מאוד עוד בטרם מתחתנים לחשוב על התהליך וכן לקבל ייעוץ משפטי אשר יכול להעניק לכם את הדרך הטובה ביותר להבטחת העתיד המשותף, כמו גם התכוננות ליום בו ייתכן כי תאלצו להיפרד, מסיבות כאלו ואחרות. בארגון נעמת מעמידים לרשותכם צוות מקצועי אשר מיומן מאוד בנושאים מסוג אלו, וזאת כאמור להבטיח כי ההליך עצמו יתבצע בדרכי נועם ושלום. מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו לאתר בכתובת https://www.naamat.org.il השאירו פרטים ונציג מטעם נעמת ישוב אליכם בהקדם האפשרי, לצורך קבלת מידע נוסף בתחום של הסכמי ממון.

עורך דין פשיטת רגל – האם גם לך הוא יוכל לעזור?

הסתבכת כלכלית? היית בטוח שתוכל לטפל בדברים בדרך שלך אבל המציאות מראה שזה לא כך? אם זה המצב, כדאי שתגיב. רוב האנשים, כאשר הם מתחילים לצבור חובות, מתעלמים מהמצב ומקווים שהוא פשוט יעבור. עם זאת, הגיע הזמן להבין שהאופציה של לטמון את הראש בחול לא באמת עוזרת, כי חובות הם כמו כדור שלג: הם רק גדלים עם הזמן. על החובות הללו מוסיפים את הריביות ובסופו של דבר אתה עלול למצוא את עצמך במצב שפשוט לא תדע מה לעשות ואיך לצאת מהבור שאליו נכנסת. אם זה נשמע לך מוכר כדאי לך לחפש עוד היום עורך דין פשיטת רגל, כי פשיטת רגל היא בהחלט אפשר שכדאי לך לחשוב עליה בחיוב.

לעזור פשיטת רגל

איזה עורך דין יוכל לסייע?

לבחור עורך דין פשיטת רגל זה אומר להשקיע, לחפש ולראות מהן האפשרויות השונות באזור שבו אתה גר. אתה חייב להבין שזה שיש הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בענף הזה זה טוב ויפה אך לא מכולם היית רוצה לקבל שירות. עוה״ד שלך צריך להיות, לפני הכול, אדם עם ניסיון ועם היכרות מלאה עם המערכת. רק כך הוא יוכל להציע לך את האפשרות הרלוונטית ביותר עבורך כאשר תניח על שולחנו את התיק שלך. הוא יבחן את הדברים לעומק ויתדרך אותך לגבי היתרונות והחסרונות של כל אופציה ולכן הניסיון שלו מהותי ביותר.

כמה תשלם לעוה״ד שלך?

כמובן שצריך לברר מראש כמה על איזה סכומים מדובר כאשר רוצים לפנות לעורך דין. זה נכון בין אם מדובר על עורך דין פשיטת רגל ובין אם מדובר על כל עורך דין אחר, כי מה פתאום שתשלם סכומים מופקעים? זה אומנם טוב ויפה שלכל עורך דין יש אפשרות לגבות כל מחיר שעולה על דעתו, אך בימינו הלקוחות כבר יודעים שצריך להשוות מחירים. אומנם זה נכון שאיש לא חלם לפתוח בהליך של פשיטת רגל אך יחד עם זאת, זה לא תמיד כל כך נורא כפי שזה נשמע. אם ההליך הזה ייתן לך את האפשרות לאפס את הדברים ולהתחיל מחדש, מדוע שתוותר על ההזדמנות הזאת? אתה תראה שעם עוה״ד הטוב ביותר בתחום תוכל לעשות הכול מהר יותר, מה שאומר שם תוכל לצאת לדרך כלכלית חדשה בחיים תוך זמן קצר. השילוב שבין עו״ד מוצלח ובין לקיחת אחריות על מצבך הכלכלי מעתה זה השילוב שישפר את מצבך ולכן כדאי שתפעל בכיוון.

רוצים לקבל מידע נוסף? דברו עכשיו עם עו"ד מיסקביץ'