חיפוש

חוק המנגלים – מה מותר ומה אסור בשטח פתוח

מזג האוויר הולך ונהיה טוב יותר ומזמין יותר לארגון אירועים באוויר הפתוח, ומה יותר טוב מארגון צהריים משותפים של על האש עם כל החברים ובני המשפחה? אז רגע לפני שאתם יוצאים לפארק, מתחילים לחפש אחרי חלקה טובה לנפנוף וממקמים את כולם על המחצלות, הכנו לכם מאמר שמרכז את כל מה שחשוב לדעת. אז ברוכים הבאים אל חוק המנגלים – מה מותר ומה אסור בשטח פתוח?

 

למה לי מנגל עכשיו?

אז כן, אין כמעט ישראלי אמיתי שלא אוהב מנגל. יש משהו באווירה המשפחתית, בביחד, בבשרים הטעימים עם טעמי העישון החזקים, בסלטים, בפיתות, בדשא, בשמש, בבירה הצוננת ומוזיקת הרקע שהופכים את המנגל לאחת החוויות הכי כיפיות שקיימות באביב ובקיץ הישראליים.

 

חוק המנגלים – מה מותר ומה אסור בשטח פתוח

לצד הכיף, חשוב לזכור הוראות בטיחות בסיסיות שיעזרו לכם לעבור את המנגל בשלום. אז מבחינת מה מותר ומה אסור בשטח פתוח, חשוב לזכור לשמור על הניקיון אחריכם, לוודא שאתם מדליקים את האש באיזור בטוח שלא עלול להעמיד אתכם, את הקרובים אליכם ואת הטבע בסכנה וכמובן לכבות אחריכם את האש ולהשליך את הפחמים לפח איסוף פחמים המיועד להם.

 

מנגלים בשטח פתוח – אליה וקוץ בה

אולם עם כל הכיף הגדול, יש לנו נטייה לשכוח את כל דברים הבעייתיים שמתלווים לארגון מנגל בחוץ. חשבו על זה – גם למצוא מקום נוח לישיבה, גם להעמיס את האוטו בכל הציוד, גם לוודא שלוש פעמים שלקחתם הכל כי יהיה מבאס מאוד לעשות פרסה ולחזור אחורה לאסוף את הדברים, גם לדאוג לצל, גם לדאוג למים, גם לדאוג לכסאות לאנשים המבוגרים שלא יכולים לשבת על המחצלת, גם לדאוג לפחמים ולהדליק את האש וגם לחזור עטופים בריח של עשן נוראי. פתאום זה נשמע פחות כיף, לא?

 

למה להסתבך עם חוק המנגלים – מה מותר ומה אסור בשטח פתוח? עשו על האש בבית!

אנשים רבים מעדיפים בשנים האחרונות דווקא להתרחק מהמנגולים החיצוניים, להישאר בבתים ולהנות מחוויה דומה. איך הם עושים את זה? פשוט מאוד – הכירו את המותג וובר גרילי גז.

גרילי גז הם הפתרון המושלם, הנוח, הנקי והבריא ביותר להתמודדות עם כל הבעיות שנלוות למנגל בחוץ. הם נוחים מאוד לתפעול, בעלי שטחי ניקוז לנוזלים שמצטברים על גביהם והכי חשוב – הם נותנים לכם את אותו האפקט של על האש איכותי מבלי לזוז מטר מהבית.

 

מנגל בסביבה הביתית – הפתרון המושלם

במקום להתחיל לחפש מקום ולסחוב איתכם ציוד, הזמינו אליכם את כל החברים ובני המשפחה שאיתם אתם רוצים לעשות על האש. ככה לא תצטרכו לחשוב ולתכנן כל כך הרבה, אלא פשוט תכינו את המקרר עם הבשרים, הסלטים והפיתות שאתם אוהבים, פתחו את פינת הישיבה והנה לכם על האש מושלם, ממש כמו בפארק. תהנו ובתאבון!

גריל

אולי יעניין אותך גם

4 טיפים למציאת עוד תותח!
עריכת דין
4 טיפים למציאת עו"ד תותח!

יצירת קשר עם עורך דין (מכל תחום) מצריכה היכרות עם טיפים בסיסיים שיאפשרו לבחור נכון. שכן, מדובר בבעל מקצוע שצריך ללוות אתכם על הצד הטוב

קרא עוד »