תוכן עניינים

יצירת קשר מהיר

ההליך המקוצר והאנונימי של גילוי מרצון

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

רבים מאתנו מנהלים חשבונות בנק מעבר לים אך האמת היא, שבמידה ואנחנו לא מדווחים על אותם חשבונות בנק, אנחנו עוברים על החוק. מדובר על הון שיש ברשותנו אשר לא דיווחנו עליו וכתוצאה מכך העלמנו מס. זה נשמע לכם מוכר? מצאתם את עצמכם בסיטואציה הזאת ואתם תוהים מה לעשות בנידון? על כך במאמר שלפניכם.

מה זה גילוי שנעשה מרצון?

לא אחת קורה שאנשים אומנם מעלימים מס, כל אחד מהסיבה שלו, אך עם חלוף הזמן הם מתחרטים. מתחיל להיות להם ברור שאם יתפסו אותם הם עתידים לשלם על כך לא רק בכסף, אלא עלול להיות שהם יענשו בצורה חמורה יותר. עם זאת, מה עושה אדם שמתחרט? והאם המדינה מאפשרת לו לחזור בו? אם חשבתם לרגע שלא, כדאי שתדעו שאתם טועים. ההליך שאפשר להתחיל בו עונה לשם גילוי מרצון, שכן במהלך ההליך הזה למעשה אותו אדם מגלה, מרוצות החופשי, את כל המידע והנתונים אודות ההון שעד כה לא דווח.

האם זה כדאי?

התשובה היא חד משמעית כן. זה לא משנה על כמה עומד ההון שלכם שעד כה לא דיווחתם עליו, שכן אם מדובר על פחות משני מיליון שקלים, ההליך האנונימי של גילוי מרצון מתאים גם לכם. שווה לעשות זאת כי אומנם תצטרכו לשלם מיסים, אך מצד שני, זה מבטיח לכם כמעט תמיד שלא תועמדו לדין. יתרה מכך, מדובר על הליך מאוד מהר ומקוצר, שכן המדינה בעצמה מגיעה אינטרס חד משמעי שבמסגרתו מעודדים את הציבור לדווח על ההון שעד כה לא דווח עליו. לכן זה לא באמת משנה למה עד כה לא דיווחתם על הכסף, כי אם נותנים לכם את ההזדמנות לחזור בעצמכם מהטעות הזאת ולהימנע מסיבוך מיותר, אין סיבה לחשוב פעמיים.

עורך דין וספר

האם אתם זקוקים לעזרה משפטית?

למען האמת היום אתם יכולים לקרוא מידע אודות ההליך של גילוי מרצון אונליין, וחלק מהעניין בהליך הזה הוא שנושא הבירוקרטיה בו הפך להיות הרבה יותר פשוט. לכן, במילים אחרות, בהחלט ניתן לומר שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. מצד שני, אם אתם רוצים שמישהו יעזור לכם כי אתם רוצים למזער את הסיכון לטעויות, כדאי שתפנו כמה שיותר מהר לעורך דין שעוסק בתחום הזה. עו"ד מומחה יוכל לסייע לכם להבין איך עובד ההליך והוא גם יוכל לבצע עבורכם את העניין. אומנם זה נכון שנהגתם בצורה לא חוקית כאשר ניסיתם להעלים את ההון, אך המדינה הולכת לקראתכם ולכן כדאי מאוד לנצל זאת. חשוב להבין: לא רק שכדאי לכם לפנות להליך של גילוי מרצון, אלא גם כדאי שתעשו את זה כמה שיותר מהר. לכן לא כדאי לדחות את הדברים, מומלץ לבחור עו"ד מתאים ולהשאיר את כל העניין מאחור.

פצוע
חוק ועריכת דין
תביעות ביטוח לנפגעי תאונות דרכים

בתקופה בה תאונות דרכים הפכו להיות ״מכת מדינה״, אנו נאלצים להתמודד, כמו רוב אזרחי ישראל בצורה כזו או אחרת, בהתמודדות עם השלכותיה של תאונת דרכים.

קרא עוד
מילוי בקשה
חוק ועריכת דין
איך מגישים בקשה לפשיטת רגל

אדם שנמצא במצב בו איננו מסוגל יותר לעמוד בחובות שלקח על עצמו מגיע להליך של פשיטת רגל.  המשמעות היא שגם בהתחשב בהכנסותיו הבאות הוא לא

קרא עוד
תמרור תאונה
חוק ועריכת דין
איך להתנהל נכון בתאונת דרכים?

נפגעתם בתאונת דרכים? אתם זכאים לקבלת פיצוי. במדריך הבא נסביר צעד אחר צעד כיצד להתנהל נכון לאחר תאונת דרכים, לצורך מיצוי זכויותיכם במסגרת החוק. עברתם

קרא עוד
זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!