חיפוש

גישור גירושין – השיטה הטובה ביותר לעבור הליך גירושין

תהליך גירושין הינו תהליך מורכב אשר מצריך יצירת גשר לכדי הסכמות משותפות, רגע לפני החתימה על ההסכם. כיצד מתבצע גישור גירושין ומדוע מדובר בשיטה הטובה ביותר לעבור תהליך פרידה? להלן הפרטים.

 

גישור גירושין – השיטה הטובה ביותר לעבור הליך גירושין במהירות וביעיליות

הסטטיסטיקה אודות גירושין עשויה להבהיל: 1 מתוך 3 זוגות עתיד להיפרד ולהתגרש, לעיתים תוך פרק זמן קצר ולעיתים לאחר שנים רבות. אם בעבר הפרקטיקה הנהוגה בהליך גירושין הייתה פנייה לבית המשפט לצורך הגעה להסכמות, כיום בתי המשפט לענייני משפחה כמו גם הרבנות מפנים זוגות להליך גישור אשר נועד להוביל להגעה להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט, החל מחלוקת הרכוש ועד להסדרי ראייה. גישור גירושין מהווה כיום את הבסיס לצורך התחלת תהליך הפרידה והגירושין, וזאת כחלק מהבנה כי באמצעות שיחה אשר נעשית בתיווך של עורכי דין מומחים לתחום ניתן להימנע מהליך משפטי ארוך אשר יגרור לא רק הוצאות כספיות משמעותיות, אלא גם השלכות דרמטיות על מרקם היחסים בין בני הזוג, בייחוד כאשר מדובר בילדים אשר מעורבים מרצונם או שלא בהליך הגירושין. משום כך, מהווה גישור גירושין שיטה מצוינת לצורך השלמת הליך הגירושין, בהסכמת שני בני הזוג ובליווי אישי אשר נעשה לכל אורך התהליך.

משרד

כיצד מתבצע הליך גישור גירושין?

הליך גישור גירושין מתבצע באמצעות ליווי מגשר מוסך או עורך דין אשר מתמחה בדיני משפחה. חשוב לוודא כי עורך הדין עמו אתם מתקשרים מחזיק בהסכמה לעסוק בהליך גישור, וזאת לאור העובדה כי מדובר בתת התמחות בלימודי משפטים אשר נעשית הן באמצעות מוסדות אקדמאיים או באמצעות מרכזים המתמחים בתחום של הכשרת מגשרים לצורך תהליך גישור גירושין. את הליך הגישור מבצעים בסדרה של מפגשים, ובהתאם להתקדמות בשיחות נחתם הסכם גירושין אשר צריך להיות מוסכם ע"י שני הצדדים. במידה ואכן הצליחו הצדדים להגיע להסכמות, יאושר ההסכם ע"י בית המשפט כמו גם הרבנות, ובכך ניתן יהיה לשחרר את שני הצדדים לצורך התחלת חייהם החדשים כרווקים.

 

מתגרשים? אפשר לעשות את זה יפה

אם אתם עתידים להתגרש בקרוב, זכרו כי ניתן לעשות את התהליך בדרכי נועם ובאמצעות תהליך גישור גירושין. מרכז הוגן אשר נחשב למרכז הגדול והמוביל בישראל בתחום הגירושין יאפשר לכם לקבל ליווי וסיוע ממיטב המומחים בתחום, כל זאת על מנת שתוכלו לסיים את ההליך ברמת שביעות גבוהה אשר תקנה לכם אפשרות לקבוע את מציאות חייכם לאחר תהליך הגישור. בלמעלה מ 80% ממקרי הגישור עלה כי שני הצדדים יצאו מרוצים, ולכן מדובר בשיטה מצוינת אשר תאפשר לכם לקבל כלים לצורך יצירת הסכם אשר מקובל על שניכם. לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, היכנסו לאתר הרשמי, השאירו פרטים ונציג ישוב בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

משפחה
מה חשוב לדעת על דמי מזונות?

מזונות הם תשלום שמטרתו תמיכה כספית המיועדת למצבים משפחתיים שונים, בדרך כלל בעקבות פרידה או גירושין. המזונות משמשים לצמצום הפערים הכלכליים שעלולים להיווצר בעת פירוק

קרא עוד »
בגידה
משפחה
התנהגות מוזרה של בן הזוג

התנהגות מוזרה של בן הזוג יכולה להעיד במקרים מסוימים על בגידה. כיצד תוכלו להגיע לחקר האמת? להלן המדריך המלא.   התנהגות מוזרה של בן הזוג

קרא עוד »