נפגעים וצריכים סיעוד? כך תבדקו אם מגיע לכם ביטוח סיעוד מהמדינה

איש על כיסה גלגלים

למרות שבחיי היומיום כולנו רגילים להיות עצמאים, האמת היא שכולנו גם עלולים להפוך, ברגע אחד, להיות סיעודיים. אנחנו רגילים לחשוב רק על אנשים מבוגרים בתור אנשים סיעודיים שזקוקים לעזרה כדי לבצע כל פעולה בחיי היומיום שלהם, אך האמת היא, שזה לא מדויק. תאונות עלולות להפוך אותנו לנכים וכך גם מחלות שונות, מה שמעורר את השאלה מה עושים. אם זה קרה גם לכם, מעבר לכך שהייתם רוצים בוודאי לקבל את הטיפול הרפואי הכי טוב שקיים, בוודאי גם הייתם רוצים לדעת שהם מגיע לכם ביטוח סיעודי של חשבון המדינה. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אל הר הביטוח ולעשות כל ביטוח שקיים, עוד היום, כי אם אתם יכולים לדאוג לעצמכם לשעת צרה, מה פתאום שתוותרו על כך?

חולה ורופא

איזה שירות סיעודי תוכלו לקבל?

אחת מהאופציות הטובות ביותר בנוגע לטיפול סיעודי, היא לפנות אל חברת מענית ולראות מה יש לה להציע לכם. מדובר על מקום שמציע שירותים סיעודיים מקיפים ביותר, כך שבין אם אתם זקוקים לעזרה פיזית בהליכה ובין אם אתם זקוקים לכל טיפול סיעודי אחר, אין ספק שכאן תמצאו את מבוקשכם. החברה, שקיימת כבר משנת 1994, היא הכתובת הכי טובה שיש ואתם יכולים להיות בטוחים שכל הצוות המקצועי כאן יעשה כל מה שהוא יכול למענכם. בנוסף, החברה מעניקה שירות:

  • לזכאים מטעם משרד הביטחון
  • שירותי סיעוד לזכאים לגמלת סיעוד על פי הביטוח הלאומי
  • שירות טרום סיעוד
  • שירותי סיעוד לניצולי שואה ועוד

לכן, במידה ואתם שייכים לאחת מכל הקטגוריות שלהן החברה מעניקה שירות, מה פתאום שתוותרו על מה שמגיע לכם?

שירות שניתן על ידי הטובים ביותר בתחום

אחרי שתעשו את כל הבירורים הנדרשים כדי להבין האם מגיעים לכם שירותי סיעוד מתוקף היותכם אזרחים במדינה, ואחרי שתראו אם יש לכם ביטוח סיעודי כלשהו, כדאי יהיה להחליט ממי אתם רוצים לקבל את השירות הזה. חברת מענית הינה חברה, כפי שראינו, עם ניסיון רב שנים, ואתם יכולים להיות בטוחים שבמצב שבו אתם סיעודיים, אין ספק שלניסיון יש משמעות. אתם לא רוצים להיתקל באנשים שאומנם באים ברצון טוב לעזור לכם אך חסר להם ניסיון ולכן זה נושא כל כך משמעותי. אומנם זה נכון שאפילו אם יהיה לכם את הביטוח הסיעודי הכי מקיף שקיים זה לא מה שיחזיר את המצב לקדמותו, אך אתם כן יכולים להיות בטוחים שביטוח טוב ומקיף הינו ביטוח שיעזור לכם להתמודד עם מצב כזה. אנשים שאין להם ביטוחים סיעודיים ושאינם זכאים לעזרה בתחום הזה נאלצים להתמודד לא רק עם השינוי במצב הבריאותי שלהם אלא גם עם הוצאות כספיות מאוד גדולות. לכן עדיף לעשות ביטוחים סיעודיים כדי להימנע ממשבר כלכלי כתוצאה ממצב פיזי ירוד.

המדריך המלא לאובדן כושר עבודה

ישראלים רבים אשר איבדו את כושר העבודה נאלצים להתמודד עם הליכים בירוקרטים לא פשוטים. בדיוק לשם כך, ליווי של עו"ד אשר מתמחה בתחום יכול להעניק שקט נפשי כמו גם פיצויים כתוצאה מאובדן כושר עבודה. כל הפרטים – במאמר הבא.

אובדן כושר עבודה – מה זה אומר?

אובדן כושר עבודה הוא רכיב משמעותי ביותר בפוליסת הביטוח של כל אדם אשר מבטיח כי במידה ואדם לא יכול להתפרנס כתוצאה מתאונה או מחלה הוא יקבל קצבה חודשית. למעשה, בכל חודש כל שכיר מפריש לביטוח הפנסיוני סכום למקרה של אובדן כושר עבודה, כאשר גובה הסכום המושלם משתנה בהתאם לפוליסה אותו בוחר החוסך. מדובר באחד הסעיפים החשובים ביותר בעבור כל אדם, אולם עובדים רבים אשר איבדו את כושר העבודה שלהם כתוצאה ממחלה או תאונה נתקלים בבירוקרטיה רבה אשר מקשה מאוד על ביצוע ההליך הזה. בדיוק לשם כך, ישנה חשיבות רבה בלקיחה של עורך דין אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת לדרוש את הכספים המגיעים לכם. כיצד זה מתבצע, להלן כל הפרטים.

עבודה בגינה

תהליך אובדן כושר עבודה אל מול חברות הביטוח

כאמור, במידה ואדם איבד את היכולת לעבוד עליו להגיש תביעה לחברת הביטוח בה הוא מבוטח וזאת על מנת לדרוש את הקצבה המגיעה לו מתוקף חוק. חשוב לשים לב כי אובדן כושר עבודה מתייחס לשני פרמטרים: אובדן כושר עבודה מלא (100%) או אובדן כושר עבודה חלקי (75%). הפיצוי בגין אובדן כושר עבודה לא יכול לעבור את 75% ההכנסה, גם כאשר מדובר בביטוח בקרן הפנסיה או בחברות הביטוח השונות. על מנת להגיש את התביעה יש לעבור וועדה רפואית אשר קובעת את אומדן כושר העבודה, גם במקרים בהם כבר נקבעו אחוזי נכות ע"י הביטוח הלאומי. בנוסף, יש להעביר לצורך התביעה מסמכים הכוללים את השכר, טופס 106 כמו גם אישורים מהמוסד לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה במידה והתרחשה.

מתחיל תהליך של תביעה מול חברת הביטוח? רק באמצעות עו"ד המתמחה בתחום

תביעות כושר עבודה הן תביעות קשות ביותר זאת לאור העובדה כי יש לבצע איסוף מסמכים רלוונטיים כמו גם לעבור הכנה בטרם עומדים מול הוועדה הרפואית. לכן, על מנת לקצר את ההליך ולהביא לסיומו לשביעות רצונכם המלאה חשוב לפנות למשרד אשר מתמחה בתחום,  כמו משרד עו"ד כצנלסון להב. המשרד, אשר מתמחה במתן הגנה משפטית וליווי בתחום אובדן כושר עבודה מאפשר לקבל ייצוג משפטי בוועדה הרפואית כמו גם מול חברת הביטוח, גם במידה ובה התביעה נדחית. לקבלת פרטים נוספים, השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וללא עלות, זאת כדי לבחון את מצבכם המשפטי ולהעריך את סיכויי התביעה שלכם בגין אובדן כושר עבודה.