חיפוש

אתם מחפשים עו"ד חדלות פירעון? כדאי שתכירו את מישל חזן!

המצב הכלכלי המורכב ששורר בארץ בימים אלה, הוביל לפגיעה משמעותית בבעלי עסקים רבים שגילו שהם צברו חובות גבוהים שאין באפשרותם לעמוד בהם. מדריך זה עולה לרשת, כדי לסייע לאותם אנשים להתמודד עם התרחיש המסובך על הצד הטוב ביותר. הישארו כאן ותכירו את מישל חזן, עורך הדין לדיני חדלות פירעון שיסייע לכל אחת ואחד לחזור לשגרה יציבה מכל הבחינות. 

 

חדלות פירעון – מה זה אומר בכלל?

חשוב שתכירו את חוק חדלות פירעון, רגע לפני שנציג בפניכם את עורך הדין המומלץ. נציין שמדובר בחוק שנכנס לתוקפו בחודש ספטמבר 2019. המטרה העיקרית של חוק זה היא לאפשר לחייבים להסדיר את סך החובות שלהם, תוך התמקדות בהבראה הכלכלית שלהם.

זאת בניגוד לענישה שהייתה נהוגה בעבר מטעם בתי המשפט ומערכת ההוצאה לפועל. ראוי לציין שהתהליך מוגבל ל – 4 שנים שבסיומן החייב צפוי לקבל את צו ההפטר (כלומר, את הפטור מהחוב), כדי שהוא יוכל לפתוח דף חדש בחייו שיהיה נטול חובות, עיקולים והגבלות.

פְּשִׁיטַת רֶגֶל

איך עורך דין חדלות פירעון יכול לסייע לכם?

סביר להניח שאינכם מכירים בהליך חדלות פירעון מתחילתו ועד סופו. זו הסיבה שצפויה להוביל אתכם למשרדו של עורך דין מישל חזן. שכן, הוא יסביר לכם בתור התחלה אודות ההליך שצפוי לכם, כדי שתוכלו להכין את הקרקע מבחינה פיננסית. לאחר שתחליטו להסתייע בשירותיו, אתם תגלו שהליווי המקצועי שלו צפוי לבוא לידי ביטוי החל מהגשת בקשה לצו כינוס ועד קבלת תעודה מבית המשפט שתסיר את ההגבלות שהושתו עליכם, החייבים.

 

עורך הדין שמתאים לכם באופן אישי

הליווי שניתן מטעם עורך דין חדלות פירעון מישל חזן מתקיים באופן אינדיווידואלי, זאת בהתאם למצבו הכלכלי של כל אחד. בפסקה הבאה נחשוף בפניכם את הפעולות החשובות שמתבצעות על ידי עורך דין זה, כדי שתוכלו לדעת מה מתרחש מאחורי הקלעים.

 

הפעולות שעורך הדין מבצע בפועל

התמודדות מול הנושים: עורך הדין בוחן את האסטרטגיה להתמודדות מול הנושים, כדי שניתן יהיה להגיע להסכמה בהקדם האפשרי

  • הכנת תוכנית עבודה מותאמת אישית: עורך הדין בודק מה אתם רוצים להשיג מההליך וקובע מטרות חשובות שתצטרכו להתמודד עמן לאורך הדרך
  • צמצום הסנקציות: עורך הדין מגיש בקשות לגורמים בירוקרטיים שונים, כדי לצמצם את הסנקציות שעשויות לבוא לידי ביטוי לאורך ההליך. מדובר למשל בבקשה לביטול שלילת רישיון או לביטול של צו עיכוב יציאה מהארץ

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לפנות לעורך הדין מספר 1 בתחום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את כל הפרטים החשובים אודות עורך דין מישל חזן. בשלב זה אתם מכירים בו ובפועלו מקרוב, כך שנותר לכם רק לפנות אליו, כדי לקבל ליווי מקצועי שיעזור לכם לצאת מהמצב הכלכלי הרעוע שאליו נכנסתם.

עורך דין חדלות פירעון

אולי יעניין אותך גם

4 טיפים למציאת עוד תותח!
עריכת דין
4 טיפים למציאת עו"ד תותח!

יצירת קשר עם עורך דין (מכל תחום) מצריכה היכרות עם טיפים בסיסיים שיאפשרו לבחור נכון. שכן, מדובר בבעל מקצוע שצריך ללוות אתכם על הצד הטוב

קרא עוד »