יצירת קשר מהיר

טבעת אירוסין – תביעות כנגד שרלטנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רכשתם טבעת אירוסין וגילתם כי למעשה מדובר בטבעת מזויפת? יקיר, אשר רכש במיטב כספו טבעת אירוסין גילה זאת – תבע, וזכה.

טבעת אירוסין – התמודדות כנגד שרלטנים בתחום

טבעת אירוסין היא אחת הרכישות החשובות והיקרות ביותר שאדם מבצע בחייו, זאת לאור העובדה כי מדובר במעמד מרגש מאוד אשר מהווה לרוב את התגשמות חלומה של כל ילדה. לכן, ישנה חשיבות רבה לרכישה של טבעת אירוסין רק מחברה מקצועית אשר מחזיקה מאישור מטעם מועצת היהלומנים לממכר של יהלומים, כמו גם מעניקה תעודה גמלונית ואחראיות בגין הטבעת. אולם, אנו שומעים לא פעם בתקשורת אודות מקרים לא נעימים בהם אזרחים רכשו ממיטב כספם טבעת אך גילו כי למעשה מדובר בטבעת מזויפת.

טבעת אירוסין עם בד

רכש טבעת אירוסין מזויפת – ותבע

יקיר, בחור צעיר בן 32 ממרכז הארץ החליט לממש את חלומו הגדול ולהציע נישואין לבת זוגו מזה כ 8 שנים. לאחר מחשבות רבות כמו גם חיפושים מצא יקיר חנות במרכז הארץ אשר הציעה לו מבחר עצום של טבעות אירוסין, במחירים אשר נמוכים בעשרות אחוזים מהמחיר הממוצע בשוק. לבסוף, בחר יקיר בטבעת אירוסין המשובצת ב 4 קראט במחיר מצחיק של 10,200 ₪. מומחים בתחום מעריכים כי טבעת בסדר גודל כזה הייתה עולה לו באזור ה 20,000 ₪ ואף צפונה מכך, אך יקיר החליט כי מדובר במחיר הטוב ביותר ועל כן רכש במיטב כספו את טבעת האירוסין. אבל, לצערו גילה יקיר תוך זמן קצר כי מדובר בטבעת מזויפת, לא כמו הטבעות הטובות שניתן למצוא בחנות דיימונד פקטורי שבבורסה. זאת לאחר שאחד היהלומים נפל בזמן שהותם של בני הזוג בירח הדבש. אז הם גילו לתדהמתם כי מדובר בטבעת מזויפת אשר שובצה בזרקונים אשר נדמים ליהלומים אך למעשה מדובר בפלסטיק מזויף. בצר לו, פנו יקיר ובת זוגו לחנות ממנה נרכשה החברה בעת חזרתם ארצה אך החנות סירבה להחזיר את הכסף וטענה כי לא מדובר בטבעת שלהם, וכאשר יקיר דרש לפגוש מנהל הוא סולק בבושת פנים מהחנות. לאחר התלבטויות רבות, החליטו יקיר ובת זוגו לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום ולבדוק האם אכן הם יכולים לתבוע את החנות בגין עוגמת נפש כמו גם ההוצאה הכספית אשר נעשתה, במסגרת דיני הרכוש. בסוף ההליך המשפטי אשר אך זמן קצר יחסית לאור העובדה כי הצדדים פנו לגישור, הוחלט כי החנות תעניק פיצוי בגובה פי 2 מהמחיר אותו שילם– לאור כאמור עוגמת הנפש שנגרמה והנזק הכספי. מה הלקח שאנו יכולים ללמוד? אף פעם לא לרכוש מחנות אשר לא מציעה לקבל תעודה גמלונית כמו גם חנות אשר לא מעניקה תעודת אחראיות כמו גם קבלה, כך תוכלו להימנע מהמצב אליו נקלעו יקיר ובת זוגו אשר לבסוף זכו בכסף, אך נותרו עם טעם חמוץ מאחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים.

חותמת
אזרחות זרה

אזרחות פורטוגלית – השלבים בתהליך

מעוניין להוציא אזרחות פורטוגלית? להלן כל השלבים החשובים ביותר בתהליך, כך שתוכל לדעת מראש מה עומד בפנייך. כיצד נוציא אזרחות פורטוגלית? אנו שומעים לא מעט

קרא עוד
עורך דין

גילוי מרצון – מדריך

אזרחים רבים אשר מחזיקים בכספים לא מדווחים אינם מודעים לעובדה כי הם חשופים לעמידה מול דין פלילי. לכן, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות גילוי מרצון.

קרא עוד
דוקטור עם משקפיים וכיסוי פה
רשלנות רפואית

תביעות רשלנות רפואית

רשלנות רפואית אשר בוצעה ע"י הרופא המטפל כמו גם המוסד בו התרחש הטיפול הן נפוצות ביותר, אולם על מנת לקבל את הכספים המגיעים לכם חשוב

קרא עוד

זקוק לייעוץ משפטי? צור קשר!